Filmler
Film indir TR
» » Paris'te Çılgın Macera - A Monster in Paris Full indir Türkçe Dublaj 720p - 1080p

Paris'te Çılgın Macera - A Monster in Paris Full indir Türkçe Dublaj 720p - 1080p

Paris'te Çılgın Macera - A Monster in Paris Full indir Türkçe Dublaj 720p - 1080p Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Bibo Bergeron
  • Oyuncular: Matthieu Chedid, Vanessa Paradis, Gad Elmaleh, François Cluzet, Ludivine Sagnier, Julie Ferrier
  • Senaryo: Bibo Bergeron, Bibo Bergeron
  • Eklenme Tarihi: 05-08-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 628
17,659 10 6,7 17,659
1h 30min

Paris'te Çılgın Macera - A Monster in Paris Full indir Türkçe Dublaj 720p - 1080p

Hikaye Paris'in 1910 yılında geçmektedir. Raoul çok büyük bir kargoda hizmet vererek nakliye işi yapmaktadır. Gündüzleri tüm zamanını kargoculuk yaparak geçirir.

Tek bir hayali vardır bilim adamı olmak, geceleri arkadaşı Emile ile çeşitli deneyler yaparak insanlığa hizmet için iyi bir buluş yapmaya çalışırlar. En son yapacakları deney bir seranın içerinde gerçekleşirken, seranın içerisine bir sinek girer deneye maruz kalan sinek hızla büyür neredeyse bir insanla aynı boyuta erişir.

Korkudan ne yapacaklarını bilemeyen Emile ve arkadaşı tam düşünmeye başlamışken sinek uçarak ortadan kayıp olur. Bu olaydan haberdar olan victor sineği yakalayıp şehirde bir yaratık çıkartıp bunu kötü emellerine alet etmek ister. Sinek dünyayı tanımış konuşmayı öğrenmiştir çok kibar ve centilmen bir hal alırken aynı zamanda gitar çalmayı da öğrenmiştir.

Kendisine arkadaş edinen sinek, arkadaşı tarafından kıyafetler giydirilir ve iyi bir gitarcı olmak için müzisyenlerle görüşür yönetmenliğini Bibo Bergeron'un üstlendiği "Paris'te Çılgın Macera" filmini kesinlikle indirip izlemenizi öneririz harika bir animasyon filmi...

Paris'te Çılgın Macera filmi indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

A Monster in Paris / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netA Monster in Paris / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netA Monster in Paris / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler