Filmler
Film indir TR
» » Ezeli Rekabet (Battle of the Sexes) 2017 Yılına Ait Komedi Tarzında Biyografi Filmi

Ezeli Rekabet (Battle of the Sexes) 2017 Yılına Ait Komedi Tarzında Biyografi Filmi

Ezeli Rekabet filmi


Ezeli Rekabet (Battle of the Sexes) Filmi

2017 yılında gösterime giren ve biyografi tarzında bir film olan Ezeli Rekabet Türkçe Dublaj indir filmi 1940’lı yılların ünlü tenis yıldızının ilginç hikâyesini ele alıyor.

Filmin Konusu

1940’lı yılların tenis yıldızı olan Bobby Riggs, sayısız başarısı ile tenis alanında ismini duyurmuş bir sporcudur. Aldığı başarıların yanında ilginç fikirleri ile de ön plana çıkan ve kendisinden bahsettiren biridir. Kadınların, tenis dalında yetersiz olduğunu ve bu nedenle teniste başarı göstermelerinin imkânsız olduğunu da iddia etmektedir. Bu iddiayı sunduğu yıllarda 55 yaşında olan Bobby, bu yaşına rağmen teniste tüm kadın tenisçileri yenebileceğini dile getirir ve kadın tenisçilere meydan okur. Hatta ünlü bir Avustralyalı tenisçi olan Margarete Court’u da bir karşılaşmada yener.

Bu başarı ile de iddialarını kendince kanıtladığını iddia eden Bobby, bununla yetinmeyip, o sıralar dünyanın en iyi kadın tenisçisi olan Billie Jean King’e de sataşarak onu teniste alt edebileceğini belirtir. Bunun üzerine ünlü kadın tenisçiye bir karşılaşma teklifi ile meydan okur.

Bu meydana okumaya karşılık 1973 yılında yapılan Riggs vs King maçının öncesinde yaşanan olayları konu edinen filmde, yaşananlar komedi tarzı bir anlatımla seyirciyle buluşturulmuştur. Biyografi ve komedi türünde çekilen bu film konusuyla ve verdiği mesajlar ile farkını ortaya koyan bir yapıt. En çok merak edilen konu ise Riggs’in haklı olup olmayacağıdır.

En Kaliteli Film indirme Sitesi

Sizlere sunduğumuz benzersiz filmler ile sitemizden benzersiz bir film izleme deneyimi yaşayacaksınız. En güncel film listemiz ile sizlere yeni vizyona giren filmleri, en iyi ses ve görüntü kalitesi ile sunuyoruz. Sitemizden ulaşacağınız tüm filmler, çeşitli kriterlere göre en çok beğenilen ve en çok izlenen filmlerdir. Bu nedenle sitemizden sizlere olabildiğince zaman kaybı olmayan ve senaryosu, çekim kalitesi, oyuncu kalitesi ve diğer kriterlere göre en iyi olan filmleri sunmaya özen gösteriyoruz.
Bu sayede sizlere en iyi online film izleme imkanını sunmayı amaçlıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek en iyi ve en güncel filmlere ulaşabilir ve bu filmleri online izleyebilirsiniz. Sitemizden sizlere en çok seveceğiniz ve uzun zamandır beklediğiniz filmleri sunuyoruz.

Türkçe Dublaj ve Alt Yazı Seçenekleri

Sitemizden her kategoride sizlere sunduğumuz filmleri dilerseniz orijinal diliyle alt yazılı olarak; dilerseniz Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Vizyona yeni giren filmlerin Türkçe dublaj versiyonlarını sizlere en hızlı sürede ulaştırıyoruz. Bu sayede sitemizden en yeni filmlerin Türkçe dublaj versiyonlarına en kısa sürede ulaşabilir ve Türkçe dublajlarını izleyebilirsiniz.

Her filmin ister alt yazılı olsun ister Türkçe dublaj olsun bire bir çevirisini sizlere sunuyoruz. Sitemizden sizlere sunduğumuz kaliteli film izleme imkânıyla, dilediğiniz filmi en iyi şekilde ve sorunsuz olarak HD indir kalitede izleyebilirsiniz.

Her Kategoride En İyi Filmleri İzleyin

Sitemizden her yönüyle kaliteli ve farklı filmleri izleyebilirsiniz. Savaş, Dram, Biyografi, Komedi, Aksiyon, bilimkurgu, Macera, Korku, Gerilim, Polisiye, Animasyon ve Hint filmi kategorilerinde en iyi ve özenle seçilen filmleri sizlere sorunsuz izleme fırsatını sunuyoruz.
Ayrıca sizlere, oyuncu bazında, kategorik olarak hazırladığımız film listeleri ile pratik bir şekilde aradığınız türde tüm filmleri bir arada bulabilirsiniz.

Hızlı ve Sorunsuz Film İzleme Keyfi İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz

Her yönüyle pratik, hızlı ve günce bir film sitesi olarak sizlere bu alanda benzersiz imkânlar sunuyoruz. Sitemiz, mobil uyumlu bir site olduğu için dilerseniz filmleri mobilden ya da tabletlerden de izleyebilirsiniz.
Nerede olursanız olun; istediğiniz zaman istediğiniz filmi sitemizden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler