Filmler
Film indir TR
» » Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği indirip izleyebileceğiniz Harika bir komedi filmi

Eğlenceli Annelerin Akşam Yemeği indirip izleyebileceğiniz Harika bir komedi filmi

Fun Mom Dinner film


Fun Mom Dinner: Eğlenceli Annelerin Gecesi indir

2018 yılında vizyona giren Eğlenceli Annelerin Gecesi Türkçe dublaj indir filminde, daha önce tanışmamış ve çocuklarının aynı okula gitmesinden başka ortak yanı olmayan 4 annenin gece sonunda haylazlığa varan bir gecesi anlatılıyor.

Filmin Konusu

Daha önce herhangi bir ortamda karşılaşmamış olan ve ortak noktalarının olabileceğini bile tahmin etmeyen 4 anne, bir sebepten dolayı aynı akşam yemeğinde buluşarak, başta durgun başlasa da gece sonunda daha önce hiç böyle eğlenmediklerini fark edecekler. Çocuklarından uzakta, yalnız bir gece geçirmeye çalışan annelerin eğlenceli gecesini güzel bir şekilde işleyen bu filmle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eğlenceye alkol alarak başlayan kadınlar, devamında karaoke olmak üzere farklı şekillerde eğlenerek sizleri de eğlendireceklerdir. Filmin başından sonuna kadar yabancılığın ne kadar kısa sürede ortadan kalkabileceğini bizlere keyifli anlatımla sunan bu filmde komediyi de bulacaksınız.

Farklı senaryosu ile seveceğiniz bu filmde, birbirini tanımayan 4 annenin iletişimini ve sadece saatler içerisinde ne kadar eğlenebildiklerini göreceksiniz. Sizlere acaba hiç tanımadığınız insanlarla güzel vakit geçirip geçiremeyeceğinizi sorgulatacaktır. Yalnızlığı ve eğlenceyi farklı bir anlatımla işleyen filmde hareketliliği bulacak ve can sıkıntınızı geçireceksiniz. Çocuksuz ve eğlenceli bir gece geçirmek isteyen kadınların ne kadar eğlenebildiklerini ve özellikle kadınlar arasında yabancılık unsurunun ne kadar kısa bir sürede aşılabildiğine şahit olacaksınız. Ailenizle birlikte izleyerek güzel vakit geçirebilirsiniz.

Sitemizden Sorunsuz Film indirme ve İzleme İmkânına Kavuşun

Sitemizden bu filme ulaşabilir ve sorunsuz bir şekilde izleme imkânına kavuşabilirsiniz. Ayrıca onlarca kategoride sizlere en yeni ve en klasikleşmiş başyapıtları da sunuyoruz. İmdb puanı başta olmak üzere çeşitli kriterlere göre filmler seçerek sizlere sunuyoruz. En yeni filmlerle sizleri en kısa sürede buluşturuyoruz. Sitemizden en güncel film kütüphanemize ulaşabilir ve kaliteli filmleri keyifle izleme imkânına kavuşabilirsiniz. Her yönüyle sizlere kaliteli ve pratik bir film izleme imkânını en hızlı şekilde sunuyoruz. Yabancı filmlerin en yenilerine Türkçe dublaj hallerini sizlere en hızlı şekilde sunuyoruz.

Tüm Film Türlerine Sitemizden Ulaşabilirsiniz

Film kütüphanemizi daima güncel tutarak sizlere en yeni filmleri sunuyoruz. Ayrıca bulmakta zorlandığınız eski filmleri de sizlere sunuyoruz. Bilim kurgu, komedi, macera, romantik, aksiyon, dram, biyografi, belgesel, Hint ve diğer tüm kategorilerde sizlere benzersiz filmler sunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz filme sitemizden ulaşabilirsiniz. Her yönüyle sizlere kaliteli ve başyapıt olacak nitelikte filmleri sunuyoruz. Bu sayede fazla bir çaba göstermeden ve kararsız kalmadan en iyi filmleri izleyebilirsiniz. Ayrıca filmi izledikten sonra film hakkında görüşlerinizi yorum kısmında belirterek filmi izleyecek kişilere yardımcı olabilir ya da film hakkındaki öznel görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Filmleri Yüksek Görüntü ve Ses Kalitesi İle indirip İzleyin

Sitemizden sizlere sunduğumuz farklı kategorideki tüm filmleri en iyi ses ve görüntü kalitesi izleme imkânına kavuşabilirsiniz. Tüm çözünürlük özelliklerini sizlere sunarak dilerseniz bilgisayardan, tabletlerden ya da telefonlardan istediğiniz kalitede filmleri izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj filmlerini en iyi ses kalitesinde ve sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca alt yazılı filmleri de doğru ve eksiksiz alt yazı özellikleri ile izleyebilir ve böylelikle filmi orijinal dil HD indir seçeneği ile de izleme fırsatına kavuşabilirsiniz.

Sitemizden Hemen Şimdi Filmleri indirip İzlemeye Başlayın

Her yönüyle kaliteli ve sizleri hem teknik hem de içerik olarak memnun edecek bir film izleme sitesi arıyorsanız; sitemizi tam size göre tasarladık. Ayrıca kullanışlı ve pratik ara yüzü sayesinde sitemizde dileğiniz filmi kolayca bulabilirsiniz. Mobil uyumlu olarak tasarlanan sitemiz aracılığı ile tüm kategorideki filmleri mobil cihazlarınızdan da kaliteli olarak ve sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler