Filmler
Film indir TR
» » Ufak Tefek Cinayetler ( Small Town Killers ) Filmini indirip izlediniz mi ?

Ufak Tefek Cinayetler ( Small Town Killers ) Filmini indirip izlediniz mi ?

ufak tefek cinayetler


Ufak Tefek Cinayetler Filmi ( Small Town Killers )

İlginç konusuyla sizlere güzel bir film izleme deneyimi sunacak olan Ufak Tefek Cinayetler Türkçe Dublaj indir izleme imkânına sitemiz ile ulaşabilirsiniz.

Filmin Konusu

Ib ve Bob yakın iki arkadaş olarak ticaretle uğraşırlar. Aynı zamanda ikinci iş olarak özel dedektiflik yapmaktadırlar. Ancak sıkıcı evliliklerinden sıkılan bu iki arkadaş eşlerinden kurtulmak istemektedirler. Çünkü kazandıkları para ile daha eğlenceli ve daha istedikleri hayatı yaşamanın hayalini kurarlar. Oldukça monoton ve çekilmez olan eşlerinden kurtularak daha mutlu olacaklarına inanırlar. Bir gün eşleri ile aralarında büyük bir kavga çıkar. Bunun üzerine iki arkadaş bir yerde buluşarak alkol almaya başlarlar. Aşırı alkol almanın da verdiği cesaretle sonucunu düşünemedikleri bir şey yaparlar. Alkollüyken Rus bir katili, eşlerini öldürmek için kiralarlar. Böylelikle eşlerinden kurtulacak ve hayalini kurdukları hayatı yaşayarak biriktirdikleri paraları istedikleri gibi harcayacaklardır.

Planlarının tıkır tıkır işleyeceğini düşünen bu iki kafadar arkadaşın hesaba katmayı unuttukları şey ise eşlerinin yapabilecekleridir. Eşlerinin yeteneklerini ve yapabileceklerini hesaba katmayan Ib ve Bob, hiç tahmin etmedikleri bir macera içinde bulurlar kendilerini. Absürd komedi tadındaki her şey bu noktadan sonra başlar ve bu iki arkadaş kendilerini bir ölüm listesi içinde bulurlar. Bunda sonra Ib ve Bob nasıl bir macera ile karşılaşacaklarını izleyeceğiniz bu filmde aksiyonu ve hareketliliği de bulacaksınız.

Sitemizden En Güncel Filmlere Ulaşın

Sitemizden sizlere sunduğumuz farklı kategoride filmler arasından en yenilerine ulaşabilirsiniz. Sitemizden sizlere benzersiz kalitede içerikler sunuyoruz. En yeni filmlerden en çok izlenen filmlere kadar her film türüne bizleri ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Ziyaretçilerimiz için hem içerik olarak hem de yapım olarak en kaliteli filmleri sizlere sunuyoruz. Tüm izleyici kitlesine hitap eden film türleri ile kendi film zevkinize en uygun filmleri bulabilirsiniz. Yerli ve yabancı kategoride en çok beğenilen ve izlenilen filmleri de sizleri sunuyoruz.

En İyi Ses ve Görüntü Kalitesi İle İzleme Keyfi

Sizlere benzersiz filmleri en kaliteli görüntüyle izleme imkânını sunuyoruz. Bu sayede sinema çekimi ya da kalitesiz çözünürlük sorununu sitemizden yaşamayacak ve HD indir kalitesi ile tüm filmleri izleyebilirsiniz. En çok şikâyet edilen konuları göz önünde bulundurarak sizlere benzersiz bir film izleme imkânını sunuyoruz. Bu sayede filmleri izlerken en iyi kalitede izleyebilirsiniz ve böylece gerçek bir film izleme keyfini yaşayacaksınız. Özellikle görsel kalitenin önemsediği çağımızda sizlere benzersin görüntü kalitesini filmlerimizde sunuyoruz.

Film Kütüphanemiz Her Gün Güncelliyoruz

Sitemizden sizlere sunduğumuz filmlere her gün yenisini ekliyor ve bu sayede sizlerin en yeni çekim filmleri en kısa sürede sunarak, yeni filmleri ilk izleyenlerden olmanızı sağlıyoruz. Böylelikle batı veya doğu film sinemasının yeniliklerini sizlere sunuyoruz. Yeni filmleri ayrıca sizlere Türkçe dublaj ile izleme imkânını da en kısa sürede sunuyoruz. Aynı zamanda alt yazılı film seçeneği ile filmleri orijinal dilinde izleyebilirsiniz.

Film Çeşitlerini Her Kategoride Sizlere Sunuyoruz

Sitemizden, bilim kurgu, romantik, komedi, savaş, romantik, dram, biyografi, Hint, Kore, aksiyon, macera, animasyon ve belgesel türünde filmlere sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu kategoride en yeni filmlerden en eski filmlere kadar tüm film türlerine ulaşabilirsiniz. Her yönüyle sizlere kaliteli bir film izleme deneyimi sunmak için her gün kendimizi yeniliyor ve daima güncelliğimizi koruyoruz.

Sizler de güncel, zengin içerikli, kullanışlı ara yüzlü ve yüksek ses ve görüntü kalitesi sunan bir film izleme sitesi arıyorsanız; sitemizi ziyaret ederek benzersiz bir film indirme keyfi yaşayabilirsiniz.

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler