Filmler
Film indir TR
» » Maymunlar Cehennemi: Başlangıç indir Türkçe Dublaj 1080p

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç indir Türkçe Dublaj 1080p

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç indir Türkçe Dublaj 1080p Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 11 August 2011 (UK)
  • Yapımı: 2011, Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu, USA, UK, Canada
  • Filmin Adı: Apinoiden planeetan synty
  • Yönetmen: Rupert Wyatt
  • Oyuncular: Andy Serkis, Karin Konoval, Terry Notary, Richard Ridings, Christopher Gordon, Devyn Dalton
  • Senaryo: Rick Jaffa, Amanda Silver
  • Eklenme Tarihi: 30-07-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 288
458,320 10 7,6 458,320
1h 45min

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç indir Türkçe Dublaj 1080p 720p BRrip Film

Maymunların zekasının olduğunu ve kullandıklarını anlatan film olan Maymunlar Cehennemi filmini inceleyeceğiz. Film 5 Ağustos 2011’de vizyona girmiştir ve o tarihten buyana çok izlenme almıştır. Açıkçası benimde beğendiğim bu filmde bilim kurgu ,Aksiyon ve macera türünden işlenmektedir. Bilim kurgu kategorisini zamanında alt üst eden bu film aksiyon ve macera kategorisinde de canlılık göstermiştir. Hayvanların yaptığı hareketleri ve insanlar ile oynadıkları oyunları anlatan bu film birkaç deneyden sonra maymunların zekaya kavuştuğunu ve bu zeka ile neler yapabildiklerini anlatıyor.

İnsanlar ile dalga geçen bu maymunlar zekaya kavuştukları için bizlere en yakın fiziksel yapı gereksinimlerine sahip hayvanlardır. Onlarda bizim gibi yemek yiyebilir eklemlerini çalıştırabilirler fakat bizim gibi gelişmiş değillerdir. Teori olan “insanlar maymundan gelmiştir” kavramını birtakıma filmde yansıtmışlardır. Ancak Filmde maymunlar insana benzememekte sadece akılları benzetilmektedir. Filmin vizyondan çıktığı andan itibaren birçok espri ve mizahlara maruz kalmıştır. Ülkemiz dışında da çok konuşulan bu film birçok dile Alt yazı ve Dublaj yapılmıştır. Sizlerin en iyilerini istediğimiz için biz sizlere kaliteli versiyonunu sunacağız.

Maymunlar Cehennemi başlangıç Türkçe Dublaj İndir, seçeneği ile Film bugün var. Genetik mühendislerinin maymunlar üzerinde yaptığı iş maymun maymunlarında zihinsel bir gelişmeydi. Onları gözleyen Will Rodman, bu genetik araştırmaların temelinden bir maymun özlüyor. Bundan sonra Filmin başlayacak. Will maymunla dostluk kuracak ve ona birçok şey öğretip insan gibi yaşatacak. Ancak maymun bunu fark edecektir. Bir gün Will’in babası araba kazası yapar. Cesar, arabanın sahibi olan Will’in babasına doğru yürür ve Cesar May ona maymun diyar kızar ve onu incitir. Sonra Cesar maymun hapishanesine atılır. Burada pek çok maymunla ve birçok işkenceyle karşılaşır. Fakat hayal kırıklığına uğramayacak çünkü Will orada kalmasına karar verdi. Bütün bunlara rağmen, Cesar maymun yoldaşlarıyla birlikte planlar ve kaçar ve genetik mühendislerinin bulunduğu binayı yağar. Birçok insanı öldürürler ve ormana ulaşmaya çalışırlar. Filmin sonunda Will, Cesar’a onunla kalabileceğini söyler; Fakat Cesar evinin maymunların yanında olduğunu söylüyor. Bu şekildedir. Maymunlar cehennemi İndir, arşivine renk kat. Bilim kurgu filmleri arasında yer alan ve hala şimdiden bile izlenen filmin birçok sürümü vardır. Maymunlar Cehennemi Savaş, Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti ve Maymunlar Cehennemi Başlangıç tarzında sürümlerinin isimleri vardır.

Öncelikle, karanlık bir bilimkurgu ile karşı karşıya olduğumuz gerçeğinin altını çizmek yararlı olacaktır. Bu prodüksiyon sahneleri şiddet unsurlarıyla karşı karşıyadır. Filmin aslında, bazı bilimkurgu ile ortak olarak söyleyebileceğimiz başka bir konudur; aşırı duygusundan ötürü iradesinin ötesinde çalışan bir bilim adamının hatalarının sonuçları hakkında, Çünkü Başarılı bir bilim insanıdır. Aslında babasının Alzheimer hastalığını araştırması da Will’in babalık hislerini maymun Caesar’ın aynı anda hissetmesiyle birlikte Filmin’in temel taşlarından biridir. Film bilimi, kurgusal ya da maymun-adam gibi bir resim haline geliyor, başlıklar "dünyaya hükmetmek" değil, aslında baskıcı bir ailede büyüyen ve gerçek dünyadaki zorluklarla yüz yüze gelen bir çocuğun şokunu ve zorluklarını sever. Bence bu filmi diğer Canavarlar Cehenneminden ayıran en büyük özellik. Aslında orijinal filmden beri filme alınan tüm filmlerin elbette bilimkurgunun arkasında, kitaptan gizli büyük dersleri var. Hepsinin ortak özelliği, filmin doludur ve her şeyle dolu olmasıdır. Sadece bilim kurgu çekiciliğinin arkasında ve teknolojik gelişmelerin arkasında gizlenmeyen filmler ... Maymun Gezegeni’nin Yükselişi, daha çok kör bir göz gibi. Aslında, Filmin’in eleştirdiği budur ve kabul edilmez veya bağlanılamaz. Çünkü film, görsel efektler, makyaj bilimleri ve teknik ayrıntıları bir kenara bırakmadım ve filmi duygusal, derin ve çarpıcı bir biçimde okuyamıyorum.

Maymunlar Cehennemi İndir Efektler, makyajlar, teknik gelişmeler, bu yeni film başarılı prodüksiyon şirketi ve CGİ teknolojisi ile çalışıldı. Filmin yönetmeni filminde bana sorarsanız, gözleri ve gözleri dışında her yönüyle maymun olan bu "maymunlar", ikna edici görünmeyen yarım maymun, yarı insan türlerinden çok daha inandırıcıdır. Forumlarda ikna edici olmayan gözlerden bahsediyorum, fakat kabul etmiyorum çünkü gözler maymun gözleri gibi görünüyordu, bu filmin asıl konusunun anlamsız olacağını sanmıyorum. Gözler insan hassasiyetine ve zekasına sahip oldukları için kimyasal maddelere maruz kaldıklarından toplam toplam maymundurlar: Buna inanırım! Yönetmen, Filmin’in sonunu bitirdikten sonra geleceği gelecektir. Röportajlarda, diğer yöneticiler için yaptığını ve başkalarının da dikkatini çekeceğini düşünüyor. Sonuç olarak, eski filmlerden dolayı birkaç film bekleyecek olan keşişlerden bazıları cehennem hayranı olmaktan dolayı mutlu olmayabilirlerse de, benzersiz bakış açısı, teknik farklılıklar göz ardı edilmemesi gereken bir üründür Ve başarılı oyunculuk.

Maymunlar Cehennemi İndir, Filmin devamının geleceğini söyleyen yönetmen, bu işi bıraktığını ve diğer yönetmenlerin yaptığını ve düşündüğünü söylemesiyle filmin akıcılığı gidecekmi kalacak mı diye düşünüyorum. Umarım filmin akıcılığı gitmez ve hep efsane kalır. İyi seyirler dilerim.

maymunlar cehennemi başlangıç filmi indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Rise of the Planet of the Apes / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netRise of the Planet of the Apes / 480p / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler