Filmler
Film indir TR
» » İyi, Kötü Ve Çirkin Türkçe Dublaj indir

İyi, Kötü Ve Çirkin Türkçe Dublaj indir

İyi, Kötü Ve Çirkin Türkçe Dublaj indir Türkçe Dublaj
 • Vizyon Tarihi: 8 September 1968 (UK)
 • Yapımı: 1966, Aksiyon, Macera, Western, Italy, Spain, West Germany
 • Filmin Adı: The Good, the Bad and the Ugly
 • Yönetmen: Sergio Leone
 • Oyuncular: Eli Wallach, Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Aldo Giuffrè, Luigi Pistilli, Rada Rassimov
 • Senaryo: Luciano Vincenzoni, Sergio Leone
 • Film Kalitesi: Bluray, 1080p
 • Linkler : Turbobit, Nitrofilare, Uptobox
 • Eklenme Tarihi: 26-06-2019
 • Yorumlar : 0
 • Gösterim : 2 116
562,183 10 8,9 562,183
2h 28min

İyi kötü ve Çirkin Kovboy Filmi hiç bu kadar güzel olamaz. Filmde, 3 karakter ana sahneyi canlandıran kişiler oluyor. İyi olan keskin nişancı, Blondie lakabı ise sarısın "iyi" tuco ise "Çirkin" olmuş oluyor. En son olarak melek göz "kötü" adam olarak karşımıza çıkıyor.

Tuco bir kanun kaçağıdır tüm eyaletlerde aranmaktadır kafasına çok büyük ödül konmuş tüm kelle avcıları Tuconun peşine düşmüşlerdir. Sarısın ile karşılaşır ve onunla bir anlaşma yaparlar. Sarısın, tuco yu yakalamış gibi görünecek onu en yakın kasabaya götürüp kasabanın şerifine teslim edip ödülü alacaktır. Tam asılacakken sarısın Tucoyu kurtarıp diğer kasabaya gidip yine ödülü alıp tucoyla paylaşacaktır.

"kötü" adam Melek göz ise, çok bir sırrın peşindedir bill carson adındaki bir askerin çok büyük miktarda olan bir altını sakladığını öğrenir onu aramaya başlar. Yaşadığı evini bulur ancak Bill orada yoktur melek göz billi bulamayınca tüm ailesini öldürüp oradan uzaklaşır. Sarışınla, Tuco nun ortaklığı bozulmuştur. Tuco buna öfkelenir ve sarışının peşine düşer. İntikam almak için Çöle doğru yola koyulurlar Sarışının başı ciddi bir şekilde beladadır.

Çölde ilerlemeye devam ederler. Tam bu sırada çölde, bir çok askerin öldüğünü görürler ne kadar tesadüf ki bill carson sarışına altının yerini söyler isimsiz bir mezarın altında gömülüdür aradıkları altınlar.

Tuco bunu duyar ama tam ne olduğunu anlayamaz altınların kokusunu alan tuco ölmekte olan Sarışını iyileştirmek için bir kasabaya götürür ve her ikisi de mezarı bulmak için yola koyulurlar. Yolları tam sırada melek gözle kesişirler melek göz altınları almak için tuco ve sarışını konuşturmaktan başka çaresi yoktur.

İyi kötü ve Çirkin bir anlaşma yaparlar mezarın olduğu yere 3 de gider son sahne büyük bir düelloyla biter. İyi kötü ve çirkin Filmini izlemediyseniz kesinlikle izleyin derim. Gelmiş geçmiş en iyi kovboy filmleri arasında yerini alıyor.

Filmin Ekran Görüntüleri


Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

iyi Kötü ve Çirkin / 1080p / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler