Filmler
Film indir TR
» » Ninja'nın İntikamı - Ninja Assassin Türkçe Dublaj indir

Ninja'nın İntikamı - Ninja Assassin Türkçe Dublaj indir

Ninja'nın İntikamı - Ninja Assassin Türkçe Dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: James McTeigue
  • Oyuncular: Rain, Joon Lee, Jonathan Chan-Pensley, Ill-Young Kim, Yuki Iwamoto, Ben Miles
  • Senaryo: Matthew Sand, J. Michael Straczynski
  • Eklenme Tarihi: 29-07-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 903
62,716 10 6,4 62,716
1h 39min

Ninja'nın İntikamı - Ninja Assassin indir Türkçe Dublaj BRRip - 720p - 1080p

Gizli bir yerde varlığı söylentilerden ibaret olan suikastçi ninjalar yetiştirilip hepside birer ölüm makinesi olarak olarak hazırlanır. Kontrolü zenginler tarafından sağlanıp desteklenmektedir. Belli bir ücret karşılığında kurbanı hiç iz bırakmadan öldürürler.

Henüz küçük yaşta eğitimleri başlar bunlardan birisi Raizo'dur. Ustası tarafından sıkı bir eğitime tabi tutulur ancak Raizo burada olmaktan hiç memnun değildir. Yasalara göre kimse buradan kaçamaz terk edemez kaçma cüretini her kim gösterirse acımadan öldürülecektir. İçlerinden birisi kaçmaya çalışır Raizo'nun çok sevdiği arkadaşlarından birisidir kaçarken yakalanır hiç acımadan öldürülür.

Bunun acısına dayamayan Raizo kaçar ve kimliğini hiç belli etmeden yaşar aradan uzun yıllar geçmiştir. Ninjalar Raizo'yu hiç pes etmeden ararlar ve onu bulurlar ustalarından aldığı emirle onu öldürmeye çalışırlar ancak başarılı olamazlar. Raizo'nun tek bir çaresi vardır eğitim aldığı yere geri dönüp herkesi öldürmek.

Ninja'nın İntikamı indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Ninja Assassin / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netNinja Assassin / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netNinja Assassin / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler