Filmler
Film indir TR
» » Yedinci Hayat - What Happened to Monday (2017)

Yedinci Hayat - What Happened to Monday (2017)

yedinci hayat filmi


Yedinci Hayat filmi indir

Yedinci Hayat, bilimkurgu sevenlerin başyapıtları arasında yerini alan bir film olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Gelecekte neler olabileceği filimde bir distopya olarak gözler önüne seriliyor.

Yedinci Hayat Film Konusu

İnsanların dünyayı bu şekilde tüketmeye devam ederse; gelecekte bir takım önlem alınması gerektiği günümüzde bilim insanları tarafından sıklıkla ortaya çıkarılıyor. Filmde tam olarak bunu ele alıyor. Dünya gün geçtikçe kötü bir hale giriyor. İnsanların kullanımı ile tüm kaynaklar hızlı bir şekilde tükenmeye başlıyor. Ozon tabakası da bu süreçte ciddi zarar görüyor. Gördüğü zarar nedeni ile tüm tehlikeli gazlar havaya karışıyor. Her şeyin bu şekilde ilerlediği dünyada bir takım önlemler almak da zorunlu hale geliyor.

Ülkenin sınırlı kaynaklarını idare etmesi ile ilgili hükümet; Nicolette Cayman’ ı görevlendiriyor. Nicolette Cayman ise konuya çocuk sınırlaması ile çözüm getiriyor. Artık herkesin en az bir çocuk hakkı vardır. Birden fazla çocuğu olanlar ise fazla çocuklarını devlete teslim edecektir. Devlet bu çocukları uyutacaktır. Çözüm işe yarayıp da ülke kaynakları arttığında ise uyuyan çocuklar tekrar uyandırılacaktır.

Tek çocuk yasası devam ederken; yediz olan kız kardeşler dünyaya geliyor. Doğum sırasında ise anneleri hayatlarını kaybediyor. Büyükbabaları ise her bir kız kardeşe bir gün adı veriyor. Onları saklayıp, dışarıdaki hayata alıştırarak büyütüyor. Her gün sadece ismi olan çocuk dışarı çıkabiliyor. Böylece haftanın her günü biri dışarı çıkarak; kendilerine bir sistem kurmayı başarıyorlar. Kurulan sistem ise akşam eve dönmeyen Pazartesi ile bozuluyor. Tüm kardeşler hayatlarını tehlikeye atarak; Pazartesi’ yi aramak için dışarı çıkıyorlar.

Yedinci hayat hd film

Sitemizden istediğiniz filmi, Hd indir seçeneğini kullanarak indirebilirsiniz. Herkesin beğenisine uygun olan filmler sitemizde izleyicilerini bekler. Bu sayede siz de istediğinizde eğlenceli zamanlar geçireceğiniz filmlere ulaşma olanağı elde edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm filmler belirli kategorilere ayrılmıştır. Herkes kendi beğenisine uygun olan filmleri kolaylıkla bulur. Kimi insanlar komedi filmlerinden keyif alır. Kimileri ise gizem, bilimkurgu ya da tarih gibi film kategorilerini beğenir. Tüm kategoriler size sunularak, herkesin tarzına uygun filme ulaşması olanaklı hale getirilmeye çalışılmıştır.

Film izleyicileri için önemli olan bir diğer konu ise filmin kalitesidir. Sitemiz bu konuda size gerekli olan hizmeti sağlar. Görüntü kalitesi tüm filmlerde hd kalitedir. Bu sayede kendinizi sinemada hissedersiniz. Sinemaya gidemeyen pek çok kişiye evde film olanağı sitemiz aracılığı ile sunulur.

Sitemiz aracılığı ile indirdiğiniz filmleri, istediğiniz her yerde izleyebilirsiniz. Bu sayede de internet olanağına erişemediğiniz alanlarda bile sitemizden indirdiğiniz filmler imdadınıza yetişir. Ayrıca herkesin sinemaya gidecek bütçesi olamayabilir. Çünkü ailece film izlemek istendiğinde; bu kimi zaman aile ekonomisine zorluk çıkarabilir. Ancak sitemiz film izlemenin en ucuz hali olarak size gereken tüm hizmeti sunar. Ücretsiz izleyebileceğiniz filmler sayesinde; ailece geçireceğiniz keyifli zamanı oldukça ekonomik hale getirebilirsiniz.

Yedinci Hayat Türkçe Dublaj Film İndir

Yabancı filmlerin hayatımıza girmesi ile birlikte; insanlar bu yabancı filmlerden daha fazla keyif almaya başladı. Ancak ilk etapta sunulan altyazılı filmler, bazı insanların istediği bir film izleme tarzı değildir. Özellikle çocukların da filmleri kolay bir şekilde izleyebilmesi için Türkçe dublaj film seçenekleri ortaya çıkmıştır.

Sitemizden Türkçe dublaj indir sayesinde kolay bir şekilde istediğiniz filmi izleyebilirsiniz. Bu sayede yabancı filmleri izlemek de son derece olanaklı hale dönüşür. En yeni Türkçe dublaj filmlere sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Filmleri Türkçe dublaj indirebilir ve istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler