Filmler
Film indir TR
» » Aman Doktor - Djam 2017 Film

Aman Doktor - Djam 2017 Film

aman doktor


Aman Doktor - Djam 2017 Film

Fransa yapımı olan filmin tam bir dram içeren filmin konusu; Kakourgos eski bir denizcidir ve Yunanistan da hayatını sürdürmektedir. Ekmeğini denizden kazanan Kakourgos’un tekneleri için yedek parça gereklidir. Kakourgos’un Djam adında bir yeğeni vardır ve Djam’ı yedek parça alması için İstanbul’a gönderir. Amcasının verdiği siparişleri almak için İstanbul’a gelen Djam burada Avril adında bir genç ile tanışır. Avril tüm insanlara yardım eden ve bu konuda gönüllü çalışan kimsesiz ve parası olmayan bir gençtir.

18 yaşında olan Avril erkek arkadaşı tarafından terk edilmiş ve son derece üzgün bir gençtir. Djam çok üzgün ve yalnız olan Avril’i tamamen kanatları altına alır ve beraber İstanbul üzerinden Midilli adasına doğru ilerler. İki genç umutla ve müzik ile dolu harika bir yolculuğa çıkarlar. Aman Doktor Türkçe dublaj indirdiğiniz zaman çok daha farklı bir hikaye ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu zamana kadar izleyenler tarafından çok olumlu yorumlar gelen filmi izlediğiniz zaman son derece keyif alacaksınız.

Djam daha çok genç olmasına rağmen kendinden emin, son derece cömert, özgür ruhlu ve tahmin edilemez bir kadındır. Göçmenler için gönüllü yardımlar yapan Avril parası olmayan ve tanıdık bir arkadaşı olmadığı için birbirlerine arkadaş olurlar. Çok farklı dünyaya yelken açan iki arkadaş hem değişik bir ortam hem de yani insanlar ile tanışacaktır. Çok sevdikleri müzik her zaman yanlarında olacaktır. Tanıştıkları yeni insanlar ile olan paylaşımları ve umutları genç kızları birbirlerine bağlayacaktır.

Aman Doktor HD indirerek gençlerin yaşadığı o güzel anlara tanık olacak, belki de kendinizden bir parça yakalayacaksınız. Bol bol duygusal sahnelerin yanı sıra deli dolu sahnelerin de çok fazla olduğu film içinde bol şarkılar yer almaktadır. Genç kızlar kendileri için seçtikleri bu sıra dışı yolculuk ile çok daha farklı bir deneyim elde edecekler ve yaşamları boyunca anlatacakları çok güzel anılara imza atmış olacaklar. Ama hiçbir zaman iki arkadaş birbirlerinden ayrılmayacaktır. Hep beraber ağlayacak hep beraber güleceklerdir. Çok iyi iki dostluk başlamış olacaktır.

Film Henüz Sitemize eklenmedi, sitemize eklediği an ana sayfamızda görebilir hemen indirebilirsiniz.

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler