Filmler
Film indir TR
» » Rampage: Büyük Yıkım

Rampage: Büyük Yıkım

Rampage: Büyük Yıkım indir


Rampage: Büyük Yıkım Türkçe Dublaj, indirip izlenebilecek 2018 yapımı en iyi filmlerden birisi diyebiliriz.

Çok zengin bir şirket uzaya kurmuş olduğu bir istasyonla hayvanların geni değiştirmenin bir yolunu bulurlar. Şirket bu sayede para kazanmayı hedeflemektedir.

Uzayda ters giden bir şeyler olur ve mekik parçalanmaya başlar tüm bilimadamları artık ölmüştür geriye çok genç ve güzel bir kadın kalır ana gemiyi terk etmek ister ancak, buna dünyadan izin verilmez. Deney çalışmalarını kurtarırsa ana kapıyı açacaklarını söylerler korkudan ne yapacağını şaşıran kadın çaresiz bir şekilde bunu kabul etmek zorunda kalır gemi parçalara ayrılıyor, her yeri ateş ve duman kaplıyor biran önce laboratuvara gidip yapılan deney çalışmalarını almazsa oracıkta ölecektir.

Kadın yavaş yavaş laboratuvara doğru ilerlemeye başlar. Yapılan deneyleri çantaya yüklemeye başlar üzerinde çalıştıkları fare kocaman olmuştur onu gördüğünde gözlerine inanamaz. Çantaya yüklediği çalışmaları alır laboratuvardan kaçar ve kapı açılır acil durum mekiğine binmeyi başarır ancak çok fazla geçmeden dünya atmosferine girerken şiddetli bir şekilde patlar ve oracıkta ölür. Deney örnekleri dünyaya düşer ve çarpmanın etkisi yüzünden, parçalanır etrafta dolaşan bir kurt, goril ve timsah içerisinden gaz sızdıran deney çantasının yanına giderler ve gazı koklarlar. Artık onların geni değişmiştir.

Rampage: Büyük Yıkım projesi adeta berbat olmuştur. metabolizması değişen hayvanlar gelişmeye ve giderek vahşileşmeye başlarlar. Geni değişen kurt 20 metre boyunda önüne çıkan herkesi öldüren canlı haline gelmiştir. Evcil ve uysal bir goril çok eğitimli ve uysal bir canlıdır, eğitmeni onu çok sever ve çok iyi bir şekilde anlaşırlar. Devlet yetkilileri bu olaya çözüm bulmak için beyaz gorili bir uçağa bindirip daha güvenli bir yere götürmek ister. Rampage: Büyük Yıkım projesinin sahibi bu iş için milyarlarca dolar harcamıştır. Çalışmalarını geri almak ister ve paralı askerlerden oluşan bir ekibi geni değişmiş kurdu ölü yada diri yakalamasını ister ancak ekip başarısız olur kurt hepsini öldürür.

Şirketin sahibi olan kadın, deneye maruz kalmış canlıları çağırmak için çok gelişmiş bir ses kullanarak onları şehir merkezine çağırır. Cihazın çıkardığı sesi duyan canlılar şehir merkezine doğru ilerler, ilerlerken de önlerine ne çıkarsa yok ederler. Askeriyenin başında olan bir general bu olaya son vermek için elindeki tüm silahları kullanmaya başlar. Ancak hiç bir işe yaramaz canlılar iyice gelişerek durdurulamaz bir hale gelirler. Geriye yapılacak tek bir şey kalır, ellerinde ki en güçlü silah büyük bombaları kullanmak,

Rampage: Büyük Yıkım Filmi, Sizi çok etkileyecek filmlerden birisi sayılır. Aksiyon macera ve Bilim Kurgu filmleri seviyorsanız bu filmi kesinlikle kaçırmamanızı şiddetle öneriyoruz.

Bilim kurgu filmlerini hepimiz severek izliyoruz eğer izlemediyseniz Kara panter filmini izlemenizi de öneririz lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyin.

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler