Filmler
Film indir TR
» » Kabuktaki Hayalet indir ( BRRip - 720p - 1080p ) Türkçe Dublaj

Kabuktaki Hayalet indir ( BRRip - 720p - 1080p ) Türkçe Dublaj

Kabuktaki Hayalet indir ( BRRip - 720p - 1080p ) Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 30 March 2017 (UK)
  • Yapımı: 2017, Aksiyon, Suç, Dram, UK, China, India, Hong Kong, USA
  • Filmin Adı: Ghost in the Shell
  • Yönetmen: Rupert Sanders
  • Oyuncular: Scarlett Johansson, Pilou Asbæk, Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Chin Han
  • Senaryo: Shirow Masamune, Jamie Moss
  • Eklenme Tarihi: 12-06-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 660
153,779 10 6,4 153,779
1h 47minKabuktaki Hayalet indir Türkçe Dublaj host in the Shell BRRip 720p 1080p Film Tek link HD kalitede,

İnanılmaz ilgimi çekti ve birçok yerde fragmanı ile karşılaştım. Mükemmel ve olağan üstü sahneleri var. Bilim kurgu film dünyasında en çok beğendiği filmlerden bir tanesi. Başrol oyuncusu birçok bilim kurgu filmlerinde alışık olduğumuz isimlerden olması ve karakteri öyle bir canlandırıyor ki filmin yapısına ve tadına aşık oluyorsunuz. Mükemmel dizayn edilmiş semboller,mesajlar ve senaryosu ile beni adeta kara delik gibi kendine çekti içinde hapsoldum. Yönetmenler ve montajı yapan arkadaşlar yeteneklerini bir kez daha göstererek bizlere Kabuktaki Hayalet Filmi ‘ni sunmuşlardır. Oyuncuları, konusu ve montajlanmış senaryoları ile bilim kurgu kategorisini bayağı geliştirip mükemmel bir ürün sunmuşlardır. Kabuktaki Hayalet Film ve arşivini bu güzelim film ile doldur. Film diğer filmlerden çok farklı ve kişilikten ayıklanmış bir konusu var.

Kabuktaki Hayalet Filmi Özeti: Binbaşı, geçirdiği kazadan sağ kurtarılmış bir kadındır. Geçmişe dair hiçbir şey hatırlamamaktadır, bu yüzden yanındaki kişileri tanımaz. Tek bildiği şey ise ameliyat masasından uyandığı ve başındaki doktorun ona kurtarıldığını söylediğidir. Maalesef vücudu kurtarılamayan genç kadın binbaşıya dünyaya kan kusturan ve geldiği yerleri yok eden suçlulara kendi kanlarında boğdurmaya adamış kusursuz bir asker siber geliştirilmiş insan türünün bir örneği olan yeni vücut tasarlanmıştır. Bu vücutta bir takım özelliklerde mevcuttur. Bu özellikler, Terörizmin geliştiği yöntem ve taktikleri önlemek için kullanılacaktır. Terörizm, insanların zihnine girip onları kontrol edebilecek bir boyuta gelmesiyle, yapılan siber insan vücudu bunların zıttı ve konumları bir yapıda tasarlanmıştır. Üzerinde zırhı, görünmezlik ve yaralanmalara karşı onarıcı özelliği olan bu zırh teröristlere, kan kusturacaktır. Binbaşı bu suçlular ile mücadele edecek ve köklerini kazımak için önüne çıkan teröristleri öldürecektir. Yeni bir düşmanla mücadele edecekken binbaşının hayatının kurtarılmadığını aksi taktire, çalındığını öğrenmiştir. Geçmişini geri kazanmak için bunu yapan kişinin kim olduğunu öğrenerek başkalarına yapmalarını engellemek amacıyla yola koyulur. Bu yolda Aksiyon ve macera bizi bekliyor. Filmin her dakikasında kalite ve heyecan akıyor.

Kabuktaki Hayalet Filmini, mutlaka izlemeniz gereken filmlerden bir tanesi olan Kabuktaki hayalet filmi. Bilim kurgunun dibine inmiş ve bizleri hakkından fazla tatmin ediyor. Bilim kurgu filmleri bazen gerçeği bazen ise kurgulanmış bir şeyi anlatsa da, Bundan on-on beş sene önceki bilim kurgu filmlerindeki tahminler ve gösterilen figürler şuanda elimizde mevcut. Ninelerimiz vs. telefonu kullanmayı bilmezler, biz onları cahil bir şey bilmeyen biri olarak aklımızda canlandırırız. Fakat bilmediğimiz bir şey var onarın zamanında elimizdeki telefonlar yoktu. Bundan demek istediğim şuki ileride belki sayborg robotlar ve insana eklenebilecek vücutlar çıkacaktır. Şimdiden beyine bir çip yardımı ile bilgisayarı kontrol edebilmeyi bulan bilim adamları insan vücudunu taklit edip beyin sinirlerini ona aktarabilir. Fakat ruhumuza ne olacak onu bende düşünemiyorum :D. Sadece akıl olarak ve gelişmiş zeka olarak robotlara aktarılsak sadece akıl olarak yaşayacağız. Bu bizim için değil de bilim adamları gibi önemli birileri için çok iyi bir icat olur. Bilgiler nesildennesile aktarılabilir hemde 1.şahıstan. Düşüncenize Teslanın aklının şimdiki zamanda hala yaşıyor olması, belki de şuanda uzay çağı yaşıyor olabilirdik.

Kabuktaki Hayalet Türkçe Dublaj İndir, bilim kurgu filmi severseniz direkt bunu indirin. Muhteşem ve süper konusu ile dikkatimizi çekiyor. Karakterlerin özellikleri çok gelişmiş ve çok iyidir. Görünmez olup düşmanlarını teker teker yok eden yüzbaşının bu bilim kurku filmini canlandırması mükemmel bir şey olmuş açıkçası. İleriki günlerde hayatımızı geliştireceğimiz ve geliştirmemiz gereken sayborg lar ile herşey bu filmde anlatılmış. Baş rolündeki oyuncu çok muazzam bir yeteneğe sahip olması gerekiyor ve öylede zaten. Mükemmel bir oyunculuğu ile filmi canlandırmış ve süper yapmış. Hayatını öğrenmesi üzerinde çok şey değiştiren Kabuktaki Hayalet filmindeki başrol oyuncusu adeta kötü adamlara karşı meydan okuyor ve teröristlere kan kusturuyordur. Bu zamanınızın altın yağacak filmi izleyin. Arşivinizi canlandıracak ve izledikçe bir kez daha izleyeceksiniz. Filmde diğer kullanıcıların yorumunu sizlere vereyim.

Film çok tatmin edici bir yapıyor sahipmiş her dakikası ayrı güzel ve senaryoları muhteşemmiş. Mükemmel bir film olduğu ortada zaten. Kullanıcı çok sevmiştir. Vizyonundan itibaren çok izlenen bu film imdb den çok yüksek oy almıştır. Filmin mükemmel olması bizleri yeterince tatmin etmiştir. Diğer bir kullanıcı ise bilim kurgu filmlerinin arasında gördüğüm en güzel film olarak yorum yapmış Evet bende çok beğendim. Vizyonundan buyana 2 kez izledim ve her izlememde ayrı dersler çıkardım. Ben hiçbir filmi bu kadar izlememiştim. Filmin izlenme oranı çok iyi, Çıktığından itibaren nüfusu çok olan ülkeler başta olmak üzere birçok dile çevrilmiştir ve Türkçe alt yazılı ve Türkçe dublaj olarak bizlere sunulmaktadır. Filmin en beğendiğim kısmı ise yüzbaşının kıyafetleri ve konuşma tarzı , çok cezbetti beni. İyi seyirler.

Kabuktaki Hayalet indir tek link türkçe dublaj
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Ghost in the Shell / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netGhost in the Shell / 480p / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler