Filmler
Film indir TR
» » John Wick 2 indir ( BRRip - 720p - 1080p ) Türkçe Dublaj

John Wick 2 indir ( BRRip - 720p - 1080p ) Türkçe Dublaj

John Wick 2 indir ( BRRip - 720p - 1080p ) Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
 • Vizyon Tarihi: 17 February 2017 (UK)
 • Yapımı: 2017, Aksiyon, Suç, Gerilim, USA, Hong Kong
 • Filmin Adı: John Wick 2
 • Yönetmen: Chad Stahelski
 • Oyuncular: Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane, Ruby Rose, Common, Claudia Gerini
 • Senaryo: Derek Kolstad, Derek Kolstad
 • Eklenme Tarihi: 12-06-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 7 110
231,336 10 7,5 231,336
2h 2min

John Wick 2 indir ( BRRip - 720p - 1080p ) Türkçe Dublaj

John Wick 2 İndir, Serinin ilk bölümünden buyana konusunda çok değişiklik yapılmadı ve filmde bazı hareketler ve mesajlar ile 3.bölümünün geleceğini belirtiliyor. John Wick 2 Filmi 10 Şubat 2017 ‘de vizyona girdi ve vizyona girmesi ile birlikte Türk sinemalarında ve ücretli televizyonlarda Türkçe alt yazılı ve Türkçe dublaj şekilde sunuluyor. Vizyona girmesinden buyana çok fazla izlenen ve serinin 2.filmi olan John Wick 2 Filmini . Mutlaka arşivlerinizde bulunması gereken filmlerden birisi olan John Wick Filmi çok izleniyor ve hala izlenmeye devam ediyor. 2017 yılının verdiği teknoloji ve yazılımsal etmenler filmin daha da güzel olmasını sağlamıştır. Filmdeki karakterimiz özel bir kişi olmasından dolayı önüne gelen bütün düşmanı elindeki 1 silah ile hiç ıskalamadan vuruyor ve herhangi bir tehlike varsa (füze veya bunun gibi yıkıcı silahlar) bunlardan kaçabiliyor. Savaş veya çatışma anında çok iyi düşünüp ileriyi görürcesine neler olacağını tahmin ediyor ve tahmin ettiği gibi çıkıyor. John Wick 2 filminde ise başrol oyuncusu daha da çok gelişmiştir ve bu sefer tahmin yeteneği çok gelişmiştir, kendisine bu konuda yüksek dozda özgüven kazanmıştır. Kendisi bütün bir orduyu birkaç dakikada yok edebilir,kendisinde zerre hasar olmadan veya bazı yerlerinde kesiler ile savaşı atlatabilir.

Orduları gözdesi olan bu başrol oyuncusu, birtakım göreve verilir ve bu görevi başarılı bir şekilde bitirebilmiştir.Başrol oyuncusunun özgüveni ve yeteneklerine güvendiği için önüne gelen herkese meydan akıyordur. Elindeki bir silahla yüz kişilik bir orduyu bile anında öldürebilir. Refleksleri çok gelişmiştir. Bu özellikler bir suikastçıda olan özelliklerden birisi olduğunu herkes düşünmüştür. Bu özellikler tamamen profesyonel bir suikastçıyı anımsatıyor fakat bu daha da farklı. Suikastçı demek bir kişiyi veya bir görevi her ne pahasına olursa olsun başarılı bir şekilde yok etmeye veya yakalamaya denir. Bizimkisi ise önüne çıkan her şeyi un gibi öğütüyor ve kafalarından kırmızı kanı akıtıyor. John Wick 2 İndir, arşivine bu güzelim suikast ve aksiyon filmini ekle.

Filmin konusu ise şöyledir, Emekliye ayrılmış Wick can dostu köpeğiyle huzurlu ve sakin bir hayat sürüyordu. Köpeğini oynatıyor,egzersizler yapıyor, evinin bahçesi ve çeşitli aktivitelere katılıyordu. Fakat yaşamını güzelce sürdürürken bir olay onu eski hayatına sürüklemek ister ve sürüklerde. Bu baştaki kişilerin bir oyunudur. John Wick e izlediklerini yaptırıp karını kendilerine saklayacakladır ve istedikleri şeye ulaşacaklardı. John Wick bu sakin hayatından koparak hemen suçlarla dolu bu dünyanın içine adım atmıştı bile. Bu sefer Roma sokaklarını keşfedecek ve oraları incelemek zorunda kalacaktır. Roma sokaklarını teker teker arşınlaması gerekiyordur. Filmin konusu bu şekildeydi. Şimdi ise eleştiriye geçelim.
Wick in ifadesiz yüz şekli ile karısını kaybetmiştir. Karısı Wick in bu durumuna dayanamayıp boşanmıştır. Wİck bu olaydan sonra arabasını ve köpeğini karısının yerine koyarak onlara gözü gibi bakıyordur. Sakin ve huzurlu hayat yaşama çabasına giriyordur, imajı bozulmasa da ortalığın tozunu dumanını attırıyor. Eski Wick geri gelmiş gibi etraft kimseyi bırakmıyor silip süpürüyor adeta. Herkes Wick in kendisini öldürmesini istediği için üzerine gidiyor ve oyunlar oynuyorlardır. Fakat Wick bu oyunlara göz yummuyor ve bu oyunları oynayanların tek tek oyunlarını ağızlarına sokacaktır. Bu hikaye Klişe gibi ortalıkta sürekli dolanıyor. John Wick 2 1080p, filminin en güzel ve ilgi çekici yapan hikayesi ise Roma’ya klasik ve modern müzelere taşınmış olmasıdır. İlk bölümüne göre klasik devam eden film aksiyonun dibe vurmasını hedeflemiş sanırım.

John Wick 2 Türkçe Dublaj, filmin ilk bölümünde muhteşem diyebileceğimiz dövüşme sahnelerinin yerini hedefini tam on ikiden vuran kurşun deliklerinin yerini almış desek bence yalan olmaz. Dehlizlerde, tabloların ve heykellerin içinde geçen hikaye biraz Da Vinci Şifresi etkisi yaratyor, en azından ben öyle hissediyorum, sizin düşüncelerinizi bilemem. Burada mekanların etkisi çok fazla etki sağlıyor, mekanlar müze ve tarihi yerlerden oluştuğu için filmin konusunu etkiliyor. Benim düşüncelerim bu kardadı, birazda diğer kullanıcıların değerlendirmelerinden bahsedeyim hem sizin açınızdan iyi olur hemde nasıl bir film olduğunu aklınızda canlandırmış olursunuz. Bir kullanıcı diyor ki Wick emekliye ayrıldı ve birtakım olaylar onu sırtından bışakladı, bundan dolayı taktik, plan yok bam bam demiş. Doğru söylemiş Wickin yaşadığı olaylar onu kızdırdı ve gözünün hiçbirşey görmediğini gördük. Bir diğer kullanıcı ise filmin aksiyon sahneleri yeterince insanı tatmin ediyor ve sahnelere karşı abartılacak bir şey yok diyor. Klasik bir film diyor bu kişide çok haklı konuşmuş, filmde çok fazla abartılacak sahne ve hareketler yok. İlk bölümünde dövüş sahneleri vardı , ikinci bölümünde ise dövüş sahnelerinin yerini silahlar almış Bence çok başarılı olmuş. İyi seyirler

John.Wick.2
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

John Wick 2 / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netJohn Wick 2 / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. Teknik
  • 0
  şimdiye kadar izlediğim en güzel filmlerden birisi, kesinlikle tavsiye ediyorum eğer indirip izlemediyseniz kesinlikle kaçırmayın

Türkçe Dublaj Filmler