Filmler
Film indir TR
» » Deadpool 2 HD indir Türkçe Dublaj 1080p

Deadpool 2 HD indir Türkçe Dublaj 1080p

Deadpool 2 HD indir Türkçe Dublaj 1080p Türkçe Dublaj
 • Yönetmen: David Leitch
 • Oyuncular: Josh Brolin, Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Zazie Beetz, Brianna Hildebrand, Brad Pitt
 • Senaryo: Rhett Reese, Paul Wernick
 • Eklenme Tarihi: 20-08-2018
 • Yorumlar : 9
 • Gösterim : 67 515
56,713 10 8,2 56,713
1h 59min

Deadpool 2 2018 Filmi Türkçe Dublaj

Deadpool 2 ilk filmi ile taraflı tarafsız herkesin oldukça beğendiği aksiyon, macera ve komedi türünde bir filmdir. Deadpool 2 Türkçe dublaj indir seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Deadpool dünyanın gördüğü en matrak ve en çığlın kahramanlardan biridir. İlk filmde girdiği maceralarda komedinin tüm öğelerini kullanan Deadpool kendisini bu hale getirenlerden intikamını yine kendine has tarzı ile almıştı.

Olayların üzerinden bir süre geçmiş ve Deadpool normal bir hayata kavuşmuştur. Sevgilisi Vanessa ile oldukça tutkulu ve mutlu bir aşk yaşamaktadır. Bir yandan da kendine has çözüm ve tavırları ile kahramanlıklarına devam etmektedir. Bu sıradan hayat ise bir süre sonra Deadpool için sıkıcı bir duruma gelecektir. Bu sıkıcılık ta ki gelecekten gelen ve ileride onlar için oldukça büyük bir sorun oluşturacak çocuğu bularak yok etmek isteyen Cable’nin ortaya çıkışı ile son bulacaktır.

Deadpool bir yandan Cable’yi durdurmak istemekte diğer yandan da çocuğun neden bu kadar önemli olduğunun bulmaya çalışmaktadır. Ama Deadpool için işler hiçte planladığı gibi gitmez çünkü gelecekten gelen Cable çok üstün güçleri vardır. Ve Deadpool’un bu güçlerle tek başına başa çıkabilmesi neredeyse imkânsız durumdadır. Cable’yi durdurmak için hiçte istemese bile her birinin oldukça büyük ve gizemli güçleri olan ekibi bir araya toplamaya karar verir.

Her biri birbirinden aykırı karakterlerden meydana gelen bu çığlın ve asi ekip X-Force ise Deadpool ile beraber maceraya atılırlar. Özellikle Deadpool’un olaylara kendine has tarzı ile yaklaşması ekipteki birçok kişinin canını sıkmaktadır.

Ekip bir taraftan kendi içersinde bir mücadeleye girişirken diğer taraftan da asıl amaçları olan Caple’nin mağlup edilmesi üzerine çalışmalar yapmaktadır. Ekip normal süper karmaman ekiplerinden çok farklı bir tarzları bulunmaktadır. Bu tarzla Caple ile olan mücadele de kimi zaman avantaj sağlarken bazı kritik durumlarda da onarlı zayıflatmaktadırlar.
Filmde espiri anlayışı ve aksiyon sahneleri ise biran olsun bile eksilmeden devam etmektedir. Öğleki Deadpool en zor anlarda bile yaptığı gönderme ve farklı mizah anlayışı ile aksiyonun en bol olduğu anlarda bile oldukça mizahi bir tavır sergileyebilmektedir. Düşmanları Cable ise karşısındaki ekibin tam tersi bir durumdadır. Hata affetmeyen ve tam bir görev uzmanı olan cable sahip olduğu güçlerle ve ona yardım eden kendi ekibi ile gelecekten geldiği hedefi olan çocuğu bulmak için her türlü yolu denemektedir.

Oldukça büyük mutant güçlerine sahip ve Deadpool tarzında sorunlu bir hayatı olan bu çocuk ise korunması ve kollanması oldukça zor biridir. Deadpool ise karakter olarak kendine oldukça benzeyen bu çocuğu kendine has tarzı ile benimseyecek ve Cable’ye karşı onu korumak için oldukça çetin ve bir o kadar da mizahın süslediği aksiyon dolu sahneler yaşanacaktır. Bu Mizah anlayışı ise bildiğimizden biraz daha farklı tarzda olmaktadır.

İlk filmi çok seven ve farklı karmaman tiplemesinden oldukça etkilenen film severler için ikinci filmde aynı tarz bir hava sunmaktadır. Yine heyecan ve aksiyon bir saniye olsun düşmezken birbirini çok da sevmeyen Deadpool ve X-Force takımının komik durumları insanları oldukça güldürmektedir. İlk filmde olduğu gibi bol bol bel altı ve +18 esprilerin olduğu film yine birçok farklı film sahnesine ve yıldıza bolca göndermeler yapmaktadır.
Komedi, macera ve aksiyon öğelerinin oldukça etkili ve farklı bir tarzla bir araya getirildiği bir devam filmi olan Deadpool 2 1080P indir seçeneği ile sizlerin evine konuk olacaktır.

1080p Ekran Görüntüsü


Deadpool 2 indir türkçe dublaj


2160p Ekran Görüntüsü


deadpool 2 2160p


Film Güncellendi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Deadpool 2 / 2160p UHD Blu-ray Remux / DuaL / TR - ENG turbobit.netDeadpool 2 / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netDeadpool 2 / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netDeadpool 2 / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. Alpere
  • 0
  Film izlerekne kasma oluyormu bazı yanı fps 30 nun altındamı?rahat izlenebiliyormu?
 2. İlker Kerpickesen
  • +2
  Bu siteden film nasıl indiriliyor? Ben bir türlü indiremedim acaba yardımcı olurmusunuz?
  1. Gokay
   • -2
   rahatlıkla izleyebilirsiniz.
 3. Marinkgoaps
  • -1
  marvel filmleri içerisinde yer alan iyi bir film olduğunu düşünüyorum. Komedi tarzında güzel bir film indirip ve play tuşuna basın
  1. Gokay
   • -3
   indirme linklerini kullanarak turbobit üzerinden indirebilirsiniz. Eğer turbobit premium üyeliğiniz yoksa sıkıntı yaşayabilirsiniz.
 4. Feyza
  • 0
  İlk film de var mı sitede? Aradım ama bir şey çıkmadı karşıma.
  1. Gokay
   • 0
   sitede yok henüz ilerleyen günlerde ekleriz
 5. Ali
  • -1
  Film HD mi bilmiyorum daha izlemedim ama avi formatıyla sunulması güzel olmuş inşallah HD bir filmdir.
 6. Ferdi
  • -4
  Filmi sinemada izlemiştim oldukça güzeldi izlemeyen arkadaşlar kesinlikle izlesinler çok iyi bir film

Türkçe Dublaj Filmler