Filmler
Film indir TR
» » Kareteci Çocuk 1 -2 - 3 Serisi indir

Kareteci Çocuk 1 -2 - 3 Serisi indir

Kareteci Çocuk 1 -2 - 3 Serisi indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 31 August 1984 (UK)
  • Yapımı: 1984, Aksiyon, Dram, Aile, USA
  • Filmin Adı: Karate Kid
  • Yönetmen: John G. Avildsen
  • Oyuncular: Ralph Macchio, Pat Morita, Elisabeth Shue, Martin Kove, Randee Heller, William Zabka
  • Senaryo: Robert Mark Kamen
  • Eklenme Tarihi: 21-05-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 082
148,837 10 7,2 148,837
2h 6min

Karateci Çocuk 1

Karateci Çocuk aksiyon ve dövüş sahneleri ile beraber oldukça etkili anlatımı ile ailecek izlenebilecek bir filmdir. Karateci Çocuk 1 Türkçe dublaj indir seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Babasını ölümü üzerine oldukça etkilenen ve zor zamanlar yaşayan Daniel annesi ile beraber New Jersey’e taşınmışlardır. Daniel burada hayatını tamamen değiştirecek Bay Miagi ile tanışacaktır.

İlk başlarda hayatı oldukça sıradan geçen Daniel okuldan tanıştığı kız ile kumsalda yürürken, kızın eski erkek arkadaşı olan ve bölgenin en önemli karate okulunun en popüler öğrencisi Johnny ile kavga eder ve utanç verici bir dayak yer. Bu olaydan oldukça etkilenen Daniel ise bir zamanların en önemli karatecilerinden olan Bay Miagi’den yardım ister. İlk başlarda bu isteği kabul görmese de Bay Miaginin peşini bırakmayan Daniel sonunda isteğini kabul ettirir. Şimdi oldukça zor ve bir o kadar da farklı tekniklerle dolu bir eğitim başlayacaktır. Başlarca zorlanan kahramanımız ise içindeki intikam ateşi ile kısa sürede oldukça gelişim gösterecektir. Şimdi yapılması gereken tek şey Eyalette düzenlenen Kareye yarışmasında Johnny yenerek en iyiyi ispatlamak olacaktır.
Komedi, aksiyon ve oldukça etkileyici karate sahnelerini olduğu bir film olan Karateci 1 Çocuk 1080P indir seçeneği ile kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Kareteci Çocuk 1 - The Karate Kid 1984 1080p BluRay x264 DUAL DTS TR-EN

Kareteci Çocuk 1 indir


Karateci Çocuk 2

Karateci Çocuk 2 aksiyon ve dövüş sahnelerin bir an olsun eksilmediği romantik macera türünde bir filmdir. Karateci Çocuk 2 Türkçe dublaj indir seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Daniel Bay Miagi’den aldığı karate eğitimi ile New Jersey’deki turnuvayı kazandıktan sonra kendini daha de geliştirmek ve bir sensei olmak için Bay Miagi’nin yanına taşınacaktır.

Bu ikilinin eğitimleri devam ettiği sırada Bay Miagi memleketi olan Okinawa’dan bir mektup alır. Mektupta babasının oldukça hasta olduğu ve son zamanlarını yaşadığına dair bir mektup alır. Miagi apar topar memleketine gitmek istese de Daniel yalnız başına gitmesine izin vermez. Okinawa’ya geldiklerinde ise bir zamanlar çok iyi dost oldukları Sato tarafından düşmanca karşılanırlar. Bu ikilinin düşmanlığının altında ise karate eğitimi aldıkları sırada aynı kıza âşık olmaları yatmaktadır. Miagi’nin babası bu iki eski dostu barıştırmak istese de ömrü yetmez. Ve Sato Bay Miagi’ye onunla karşılaması için 3 gün süre verir. Tabi bu sırada Sato’nun yeğeni de Daniel’e aynı teklifi yapacaktır.

Dövüş sanatları ile aksiyonun oldukça usta bir kurgusu olan Karateci Çocuk 2 1080P indir seçeneği kaliteli ve reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

Kareteci Çocuk 2 - The Karate Kid Part II 1986 1080p BluRay x264 DUAL DTS TR-EN

Kareteci Çocuk 2 indir


Karateci Çocuk 3

Karateci Çocuk 3 geçmiş yıllarda çok sevilen serinin devam filmi niteliğinde aksiyon türünde bir filmdir. Karateci Çocuk 3 Türkçe dublaj indir seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Film efsanevi serinin ilk filminden sonraki seneyi ele almaktadır. Daniel ve Bay Miagi tarafından turnuvada acı bir şekilde yenilgiye uğrayan Kreese bu olayı unutmak ve intikam planları yapmak için eski bir dostunun yanına Vietnam’a gider.

Vietnam’da onu yakın dostu Terry Silver karşılar. İkili Vietnam savaşında beraber savaşmıştır. Ve Kreese Terry’nin hayatının bu savaşta defalarca kurtarmıştır. Bu sebeple Kreese’nin yardım talebini şartsız kabul eder. Terry ise zamanla karate konusunda oldukça uzmanlaşmış biridir. İkili yaptıkları planla Bay Miagi ve Daniel’den intikamlarını almaya çalışırken Cobra Kai dövüş okulunu eski başarılı ve görkemli günlerine döndürmek içinde tüm imkânlarını seferber edeceklerdir. Kahramanlarımız bu sefer her zamankinden daha dikkatli olmak zorundalar. Çünkü karşılarında gerçek anlamda gözü dönmüş 2 rakipleri bulunmaktadır.

Dövüş sahneleri ve maceranın bir an olsun düşmediği anlatımı ile oldukça başarılı bir film olan Karateci Çocuk 3 1080P indir seçeneği ile evinizde rahat bir şekilde izleyeceğiniz bir filmdir.

Kareteci Çocuk 3 - The Karate Kid Part III 1989 1080p BluRay x264 DUAL DTS TR-EN

Kareteci Çocuk 3
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Kareteci çocuk 1 / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netKareteci çocuk 2 / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netKareteci çocuk 3 / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler