Filmler
Film indir TR
» » Julieta indir

Julieta indir

Julieta indir Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Pedro Almodóvar
  • Oyuncular: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao, Inma Cuesta, Darío Grandinetti, Michelle Jenner
  • Senaryo: Pedro Almodóvar, Alice Munro
  • Eklenme Tarihi: 18-05-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 076
21,646 10 7,1 21,646
1h 39min

Julieta Türkçe Dublaj Film

Julietta özgür senaryosu ve gizemli sahneleri ile oldukça dikkat çekici romantik ve dram türünde bir filmdir. Julieta Türkçe dublaj indir seçeneği ile izleyebileceğiniz bu filmin konusu ise; Juliete 50 yaşına gelmiş ve artık hayatının baharını yaşamak amacıyla İspanya’dan Portekiz’e taşınmak üzere olan bir kadındır. Ve 12 yıldır hiç görmediği kızını arkada bırakarak hayatına yeni bir yön verme çabasında olmaktadır.

Taşınmadan önce yolda bir zamanlar kızının arkadaşı olan çocuğu görür ve onun anlattıklarından oldukça etkilenir. Ve bunun üzerine Portekiz’e taşınmaktan vaz geçerek kızı ile beraber yaşadığı eski eve döner ve burada kızının tekrar dönmesini bekler. Bu sürede anılarını ve geçmişini teker teker kaleme almaya başlar. Yazmaya başladıkça geçmişteki hayal kırıklıklarını ve daha önce fark etmediği hatalarını teker teker görmeye başlar. Özellikle kızı konusunda yaptığı hataların farkına varan Juliete bu hataların bedelinin ne olduğunu anlaması oldukça geç olmuştur.

Oldukça başarılı ve farklı senaryosu ve ustaca sahneleri ile oldukça ses getiren bir film olan Juliete full HD indir seçeneği ile kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Julieta hd indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Julieta / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netJulieta / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netJulieta / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler