Filmler
Film indir TR
» » Başlat - Ready Player One Full HD indir 720p Tek link

Başlat - Ready Player One Full HD indir 720p Tek link

Başlat - Ready Player One Full HD indir 720p Tek link Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Steven Spielberg
  • Oyuncular: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, Lena Waithe, T.J. Miller, Simon Pegg
  • Senaryo: Zak Penn, Ernest Cline
  • Eklenme Tarihi: 04-07-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 7 275
110,477 10 7,8 110,477
2h 20min

Başlat - Ready Player One Filmi Türkçe Dublaj 1080p - 720p - BRRip - 3D

İleri bir gelecekte, çok ciddi bir şekilde enerji krizi yaşanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı insanlar kendilerini sanal gerçekliğe vererek burada zaman geçirmektedir.

Kahramanımız vade, dünyanın şeklini hiç beğenmeyen bir kişidir oda diğer insanlar gibi tüm zamanını sanal gerçeklikte define avı verilen Oasis'in harika bir evreninde geçirmektedir. Oasis'in kurucusu milyar iş adamı hayata gözlerini yumar, tüm servetini oyunun içine saklar bu olayı bilen herkes definenin peşine düşmüştür.

Şirketin hissedarları ve diğer ortakları da tüm herkes gibi gizli defineyi aramaktadır. Bu sırada hazinenin peşinde olan diğer oyunları durdurup ganimeti sadece kendileri almaları için tüm oyuncuları bulup yok etmeyi planlarlar. Kahramanımız vade sanal ortamda çok iyi bir oyuncudur oda defineyi ararken kötü adamlara karşı gelmeyi de ihmal etmez.

Bilim kurgunun en güzel örneklerinden birisi olan, "Başlat - Ready Player One Filmi" kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.

başlat indir Türkçe Dublaj 1080p


başlat 3D indir
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Başlat / 3D-1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netBaşlat / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netBaşlat / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netBaşlat / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler