Filmler
Film indir TR
» » Winchester Gizemli Ev (2018) Filmi 1080p Full HD indir

Winchester Gizemli Ev (2018) Filmi 1080p Full HD indir

Winchester Gizemli Ev (2018) Filmi 1080p Full HD indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 2 February 2018 (UK)
  • Yapımı: 2018, Biyografi, Fantastik, Korku, Australia, USA
  • Filmin Adı: Winchester Mystery House
  • Yönetmen: Michael Spierig, Peter Spierig
  • Oyuncular: Helen Mirren, Sarah Snook, Finn Scicluna-OPrey, Jason Clarke, Emm Wiseman, Alana Fagan
  • Senaryo: Tom Vaughan, Michael Spierig
  • Eklenme Tarihi: 09-09-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 887
9,201 10 5,4 9,201
1h 39min

Winchester Gizemli Ev Türkçe Dublaj filminde, ABD ve Avustralya ortak yapımı olan film tam bir fantastik ve korku içermektedir. Türü biyografi olan filmin konusu; Sarah Winchester büyük bir servetin Winchester Tüfeklerinin tek varisidir. Winchester Malikanesi için San Francisco’nun neredeyse 50 mil dışında olan izole bir arazi üzerine yapımı başlanır. Bu malikane yıllardır haftanın tam 7 günü ve günün 24 saati boyunca hiç durmamaksızın tadilatları devam etmektedir. En sonunda Winchester Malikanesi çok büyük ve devasa bir görünüm haline gelir.

İnsan dışarıdan baktığı zaman son derce ürpertici bir görüntüsünün olduğu, çıkmaz koridorlar, labirentler, karma karışık odalar ve tamamen boş duvarlara açılan kapılar olarak algılamaktadır. Winchester Türkçe dublaj indirdiğiniz de yaşanan bu korku dolu anları damarlarınızda hissetmenize yardımcı olacak bir film olduğunu göreceksiniz. Yani kısacası tam olarak bir kadının büyük bir çılgınlığı ve deliliği olarak görmektedirler. Ancak Sarah bu devasa büyüklükte olan kaosu kendisi için yaptırmamıştır.

Sarah yeğeni ve doktor Eric Price’ı bu büyük eve davet eder. Fakat bu davetin altında büyük bir planı bulunmaktadır. çok uzun yıllar boyunca inşası süren bu karmakarışık evin aslında içinde barınmakta olan yüzlerce intikam isteyen hayaletin kafasını iyice karıştırmak için dizayn edilmiştir. Sarah Winchester kocasının ve kızının ani ölümü sonrasında büyük bir depresyona girer ve bunun sonunda Boston da bulunan bir medyuma gider.
Medyum Sarah’a tüfekleri ile ölen kişilerin kendine musallat olduğunu ve af edilmesi için devamlı olarak bir ev inşa etmesi gerektiğini söyler. Daha sonra başına çok farklı olaylar gelir. Sarah bunun üzerine bu büyük devasa malikaneyi inşa ettirmiştir.

En büyük amacı burada boş duvarlara açılan kapılar ile hayaletlerin kafasını iyice karıştırmaktır. Amacı için çok fazla uğraşan Sarah için çok daha zorlu günler başlayacak ve işler daha da çok çıkmaza girecektir. Winchester HD indir ve korku dolu olan filmi soluksuz bir şekilde izleyeceksiniz. Filmi izlediğinizde ödünüz kopacak ve korkuyu yanı başınızda hissedeceksiniz. İzleyenler tarafından çok farklı ve olumlu yorumların olduğu filmi keyifle izleyeceksiniz.

Alt Yazısını İndir ! winchester-2018-1080p-altyazi.rar (İndirilme: 202)

Winchester Gizemli Ev indir


Film güncellendi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Winchester Gizemli Ev / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netWinchester Gizemli Ev / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netWinchester Gizemli Ev / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.netWinchester Gizemli Ev / 1080p / Altyazılı turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler