Filmler
Film indir TR
» » Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 konusu


Sinemaya giderek film izlemesi ayrı bir zevktir ancak, bir çok kişi işten güçten zaman bulup sinemada film izlemeye gidemiyor maalesef, şuan sinemalarda olan Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 filmi en çok izlenenler arasında yer alıyor.

Marvel ekibi film dünyasında gerçekten çok iyi işler çıkarıyorlar film tutkunları ve sinema sevenleri resmen ekran başına çekmeyi başarıyorlar. Şuan sitemizde yer alan Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 filmi indirip izleme şansına sahipsiniz. Filmi, izleyen birisi olarak şunları söyleyebilirim gerçekten aldığı puanı hak eden bir film, milyonlarca dolar harcanmasına rağmen harcanan parayı hak eden en iyi marvel filmleri arasında yer almayı hak ediyor.

Dünyaları yok etmeyi hedef haline getirmiş olan titan uğradığı gezegenlerde, büyük bir soykırım yapan çok güçlü bir kişidir neredeyse onu imkansız gibi gözükse de, avengers ekibi titanla savaşıp dünyayı büyük tehlikeden kurtarmayı başaracak. Hepimizin de bildiği gibi Demir adamla, Kaptan Amerika'nın arası bozulmuştu kader yine onları yan yana getirerek omuz, omuza savaşmayı istedi.

Titan dünyanın en güçlü taşlarını bir araya getirip özel olarak yaptırdığı bir eldiven sayesinde taşları kontrol ederek gücüne güç katıp önüne kim çıkarsa, yok edip gezegen üzerinde yaşayan canlıları yok etmeyi hedefliyor. Titan dünyadaki 2 taşı alması için emrindeki askerleri ve kızını bu iş için görevlendirir. Zaman taşının koruyucusu olan Doktor strange, titana taşın eline geçmemesi için tüm gücüyle direnir. Acımasız bir kişi olan titanın yardımcısı, Doktor strange'i uzay gemisine alıp dünyadan kaçırır olay yerinde olan örümcek adam ile Demir adam uzay gemisinin peşine düşerler. Geminin içinde çatışma başlar ve Strangeyi kurtarmayı başarırlar. Başka bir gezegene giden gemi inişi gerçekleştirir. Burada titanı yenmek için galaksinin koruyucuları ekibi ile iş birliği yaparak bir plan yaparlar.

Gezegene gelen titan, Doktor strange'den zaman taşını almaya çalışır tüm ekip tüm güçleriyle, titanı yok etmek için saldırır ancak başarılı olamazlar titan demir adamı yakalamış tam onu öldürürken starange demir adamın canını bağışlaması karşılığında, taşı vereceğini söyler.

2 taş dünyadadır titan dünyaya giderek kara panter ve kaptan amerikanın koruduğu Vision'dan taşı almaya çalışacaktır. Bu arada Thor özel bir silah yaptırmıştır oda savaş ekibine dahil olarak titanı yok etmek için dünyaya ayak gelmiştir. Tam vision'un kafasından güç taşını sökerken Thor elindeki çok güçlü bir silahı titana fırlatır titan artık yaralanmış ve çok güçsüzdür.

Marvel yapmış olduğu Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 Filmini kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Serinin 2. filmi şimdiden büyük bir sabırsızlıkla beklenmeye başlandı.

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler