Filmler
Film indir TR
» » Pasifik Savaşı 2 : İsyan

Pasifik Savaşı 2 : İsyan

Pasifik Savaşı 2 : İsyan Türkçe Dublaj
 • Yönetmen: Steven S. DeKnight
 • Oyuncular: John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Burn Gorman, Charlie Day, Tian Jing
 • Senaryo: Steven S. DeKnight, Emily Carmichael
 • Eklenme Tarihi: 01-07-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 8 131
31,928 10 5,9 31,928
1h 51min

Pasifik Savaşı 2 : İsyan Filmi Pacific Rim: Uprising 2018 Türkçe Dublaj HD indir Filmin ilk serisinde dünya rahat bir nefes almış kajuları yenen Jaeger birliği savaşı kazanmıştı. 15 yaşında olan genç bir kız kendi Jaeger'ni yapmak için sağdan soldan bulduğu hatta çaldığı parçalarla Jaeger yapmayı başarır Jake bu kızı peşinde olduğu bir parçayı bulabilmek için takip eder. Onu bulduğunda gözlerine inanamaz genç kız amara Jaeger yapmayı başarmış Jake ise, onu satmayı önerirken olay yeri baskına uğrar.

Oradan hemen uzaklaşmaya çalışan, ikili Jaegeri çalıştırlar ve oradan hemen kaçmaya başlarlar peşlerinde ki dev Jaeger onları yakalar ve polis merkezine götürür. Tutuklanmamak için Jake tekrar eski birliğine dönmek zorunda kalır burada Jaeger eğitmenliği olarak görev yapacaktır Amanda ise onunla birlikte giderek eğitimde çaylak olarak göreve başlayacaktır.

Her şey yolunda gitmektedir Çin ulusu çok büyük şirket adında yeni nesil insansız çalışan Jaeger yapmayı başarmışlardır ilk seride; Kajuların beynine sürüklenen çılgın bir adamın beyni kajular tarafından beyni ele geçirilmiş ve ona istedikleri şeyleri yaptırmaya başlamışlardır tabi ki her şey gizli bir şekilde gelişmiştir. "Pasifik Savaşı 2 : İsyan filmi" bu olaylardan sonra dahada heyecanlanmaya başlıyor.

İnsansız çalışan Jaeger içerisinde yapay beyinler vardır bu beyinler makineyle bütünleşmiş olup amaçları yer altında tekrar bir delik açıp kajuları tekrar dünyaya getirmektir. Jaeger Askerleri bu olayların farkına varınca, yeni nesil Jaegerleri yok etmek için kolları sıvarlar ve Pasifik Savaşı 2 : İsyan savaşı başlamış olur.

Soluk soluğa izleyeceğiniz her sahnesi heyecan dolu Pasifik Savaşı 2 : İsyan Türkçe Filmini kesinlikle izlemenizi öneriyoruz.
Filme ait tüm linkler güncellenmiştir.
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Pacific Rim: Uprising / 3D-1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netPacific Rim: Uprising / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netPacific Rim: Uprising / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netPacific Rim: Uprising / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. Gokay
  • +1
  Film izlenebilir türde, efekt olarak hiçte kötü değil izlemeyenler varsa hiç düşünmeden filmi indirip izlesinler.

Türkçe Dublaj Filmler