Filmler
Film indir TR
» » Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 indir Türkçe Dublaj 1080p film

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 indir Türkçe Dublaj 1080p film

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 indir Türkçe Dublaj 1080p film Türkçe Dublaj
 • Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
 • Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle
 • Senaryo: Christopher Markus, Stephen McFeely
 • Eklenme Tarihi: 08-08-2018
 • Yorumlar : 3
 • Gösterim : 25 054
75,262 10 9,2 75,262
2h 29min

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 Türkçe Dublaj HD indir Bildiğimiz gibi Thor kendi yaşadığı şehri helayı durdurmak için Asgard' yok edip halkı ile büyük bir gemiye binerek uzayın derinliklerine doğru açılmıştı.

Titan isimli dünyaları yok etmeye çalışan ve onun kötü yardımcıları bilinen güç taşlarını toparlamaya başlarlar. Thor'un ekip arkadaşlarını yok eden titan taşları toparlamak için oradan ayrılır burada tek hayatta kalan kişi Hulk olmuştur.

Hulku dünyaya gönderen Asgardın koruyucusu dünyada Doktor strange'nin tapınağına düşer. Hemen sonra demir adamın yanına gelen starange Toma tüm olan bitenleri anlatır "Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 Filmi" tam olarak bu sahneden sonra gelişmeye başlar.

Taşları bulmak üzere dünyaya bir ekip gelir taşın koruyucusu olan Doktor starange taşı asla kötü adamlara vermeye niyeti yoktur demir adam hemen zırhını giyerek savaşmaya başlar tam bu esnada köprü üzerinde otobüsle yolculuk yapan örümcek adam, uzay gemisini görünce kostümünü giyip olay yerine gider, örümcek adamda artık savaşa dahil olmuştur. Yeşil dev yani Hulk yediği dayaktan sonra tekrar ortaya çıkmaz o bile çok korkmuştur.

Diğer yandan "Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 Türkçe Dublaj indir" titan kızı başka bir taşın peşine düşmüş taşı bulmuş onu almaya çalışırken olay yerine kaptan Amerika gelir tüm düşmanları püskürtüp star şirketinin ofisine doğru yola çıkarlar.

Doktor Starenge'i ele geçirip uzay gemisine götüren kötü adamların peşinden demir adam ve örümcek adam giderler

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1 filmi indir


Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı 3d film


Film Baştan aşağı güncellenmiş olup filme ait bluray srümler de konuya eklendi.
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Avengers: Infinity War / 3D - 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netAvengers: Infinity War / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netAvengers: Infinity War / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netAvengers: Infinity War / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. mehmet
  • +1
  Filmi sinemada izledim. Genelde bu tarz filmleri izlemem. Güzeldi en azından sıkıcı değildi. Tavsiye ederim...
 2. Gokay
  • 0
  filme çok para harcadıkları kesin, zaten marvel filmleri oldukça takip edilen kitleye sahip serinin 2. filmi şimdiden beklenmeye başladı bile kısa sürede çıkar sinema sevenlerle baş başa olur ümidi ile...
 3. filmci
  • 0
  filmi baştan sona kadar izleyen birisi olarak şunu söyleyebilirim. Mükemmeldi, marvel filmleri içerisinde yer almayı hak ediyor yalnız en çok şaşırdığım olay filmin sonu istediğim gibi bitmedi geri kalan her şey yerli yerindeydi indirip izleyin derim.

Türkçe Dublaj Filmler