Filmler
Film indir TR
» » En Karanık Şafak

En Karanık Şafak

En Karanık Şafak Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 31 October 2016 (UK)
  • Yapımı: 2016, Bilim Kurgu, UK
  • Filmin Adı: Hungerford II
  • Yönetmen: Drew Casson
  • Oyuncular: Bethan Mary Leadley, Cherry Wallis, Jess Cleverly, Sarah Perugia, Stuart Ashen, Drew Casson
  • Senaryo: Drew Casson, Jess Cleverly
  • Eklenme Tarihi: 26-04-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 887
462 10 4,2 462
1h 16min

Hareketli sahneleri ile seyircinin beğenisine sunulan En Karanlık Şafak Türkçe dublaj indir seçeneği ile film keyfi yaşayabilirsiniz. Sıradan bir hayattan uzaylı istilasına uzanan bir süreci konu alan film, senaryosu ile oldukça ilgi toplamaktadır.

Genç biz kız amatör videolar çekerek yönetmen olma hayali kurmaktadır. Ancak bu videolarla istediği başarıyı yakalayamamakta ve büyük kitlelere ulaşamamaktadır. Amatör videolar kendisini bir nebze geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Ancak hayallerini gerçekleştirmesini sağlayacak büyük bir fırsat yakalar. Tüm cesaretini toplaması halinde hayatı değişecektir. Dünyanın bilinmeyen uzaylılar tarafından istila edilmesi genç kızın aradığı fırsattır.

Dünyaya saldıran uzaylılar kaos ortamı yaratmıştır. Hayatta kalmaya çalışanlar büyük bir mücadele vermektedir. Genç kız da hayatta kalan bir grup insan arasına karışarak onlara eşlik eder. Hayatta kalmak için çabaladığı gibi tüm olayları da kamerası ile kaydetmeye çalışır. Bir yönetmen gözünden kamerası ile çekimler yapar. İnsanların can pazarı yaşadığı bir durumda bu çekimler oldukça kıymetlidir. Hayatta kalmayı başarırsa yıllardır hayalini kurduğu yönetmenliğe kavuşacaktır.

Sıradan bir genç kızın kurduğu hayalleri hayata geçirmesin anlatan filme uzaylılar ile hareket katılmıştır. Hayallerine ulaşmak için hiç beklemediği bir fırsat ayağına gelince, esaretini toplayan genç kız ideallerine ulaşacaktır. Kendi bakış açısı ile çektiği görüntüler onu son derece ünlü ve başarılı kılacaktır. En Karanlık Şafak full HD indir seçeneği ile macerayı kesintisiz yaşayabilirsiniz.


En Karanık Şafak
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

The Darkest Dawn / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netThe Darkest Dawn / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler