Filmler
Film indir TR

Sevgisiz

Sevgisiz Türkçe Altyazılı
  • Vizyon Tarihi: 9 February 2018 (UK)
  • Yapımı: 2017, Dram, Russia, France, Germany, Belgium, USA
  • Filmin Adı: Faute damour
  • Yönetmen: Andrey Zvyagintsev
  • Oyuncular: Maryana Spivak, Aleksey Rozin, Matvey Novikov, Marina Vasileva, Andris Keiss, Aleksey Fateev
  • Senaryo: Oleg Negin, Andrey Zvyagintsev
  • Eklenme Tarihi: 21-04-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 147
15,494 10 7,7 15,494
2h 7min

Sevgisiz Filmi (Nelyubov) indir

Rusya ve Fransa ortak yapımı olan filmin konusunda aile içi hayatında yaşananlar çok açık bir şekilde anlatılmıştır. Jenya ve Boris Moskova da yaşayan evli bir çifttir. Zaman geçtikçe evlilikleri artık son noktaya kadar gelmiştir. Hiçbir şekilde aralarında bir anlaşma olmayan Jenya ve Boris boşanmaya karar verirler. Bu çift evliliklerini nefret ve devamlı olarak birbirlerini suçlamalar ile bitirerek artık aynı evin içinde görmeye bile tahammül edemez hale gelirler.
Jenya ve Boris’in bu evlilikte bir tane oğulları bulunmaktadır. Bu çocuk 12 yaşında ve adı Alyosha’dır. Çok mutsuz bir ailede büyümeye çalışan bu çocuk her kavgada ve tartışmada arka odada korku içinde göz yaşlarına boğulmaktadır. Hem annesi hem de babası tarafından hiç sevilmeyen ve tamamen ilgiden mahrum kalan Alyosha çok zamanlar geçirmektedir. Sevgisiz: Nelyubov Türkçe dublaj indir ve yaşanan kavgaların çocuklar üzerinde ne kadar büyük bir psikolojik etki oluşturduğunu yakından göreceksiniz.

Bu çekilmez anlarda tam olarak içine kapanan ve mutsuz bir çocuk haline gelmiştir.
Alyosha bu neden ile ailesine karşı kendini dayanılmaz bir yük olarak görmeye başlamıştır. Yaşanan kavgalar sonrasında Alyosha her şeyin sorumlusu olarak kendini tutar ve psikolojisi giderek bozulmaya başlar. Bundan dolayı küçük çocuk evden kaçar ve birden ortadan kaybolur. Aynı evi paylaşmak zorunda kalan, devamlı olarak kavga eden Boris ve Jenya çocuklarının kaybolduğu ancak iki sonra fark ederler.

Sürekli birbirleri ile tartışmaktan ve hayatı kendilerine zehir etmekten çevrelerinde ne olduğunu göremez hale gelmişlerdir. Kaybolan çocuklarını aramak için bir araya gelen bu çift yaşanan olaydan sonra kendilerini sorumlu tutarlar. İkisi de birbirlerine pişman olduklarını söylerler. Ancak ne kadar pişman olsalar da artık her şey için çok geçtir. Çünkü Jenya ve Boris her şeye rağmen bütün aramalar sonunda bir türlü Alyosha’yı bulamazlar. Sevgisiz: Nelyubov HD indirerek yaşanan tüm olaylara tanıl olacak ve çok fazla hüzünleneceksiniz. Çocuklarını bulamayan anne ve baba bu durum sonrasın da çok fazla acı çekerler ve onlar için çok zor zamanlar başlar.

Alt Yazısını İndir ! sevgisiz_neljubov_2017_altyazi.rar (İndirilme: 33)

Filmin Ekran Görüntüleri


Sevgisiz
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Sevgisiz / 1080p / Altyazılı turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler