Filmler
Film indir TR

Hafıza

Hafıza Türkçe Altyazılı
  • Vizyon Tarihi: 24 August 2017 (USA)
  • Yapımı: 2017, Drama, Mystery, Sci-Fi, Canada, USA
  • Filmin Adı: Hafıza
  • Yönetmen: Mark Palansky
  • Oyuncular: Peter Dinklage, Matt Ellis, Jordana Largy, Martin Donovan, Evelyne Brochu, Henry Ian Cusick
  • Senaryo: Mike Vukadinovich, Mark Palansky
  • Eklenme Tarihi: 12-04-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 290
9,833 10 6,2 9,833
1h 51min

Hafıza Filmi (Rememory) 2017 indir ABD ve Kanada ortak yapımı olan filmin konusu, Gordon Dunn çok ünlü bir bilim adamıdır. Gordon çığır açan bir cihaz üretmiştir. Yapmış olduğu bu cihaz ile insanların tüm hatıralarını aynı bir video gibi oynatarak tekrar tekrar sağlamakta olan son derece büyük bir keşif olmuştur. Ünlü bilim adamı yapmış olduğu bu şahane cihazın tanıtımını yaptıktan kısa bir süre sonra çok gizemli bir şekilde ölü olarak bulunur.

Gordon’un eşi Carolyn kocasının bu ani ölümünden sonra kendi hayatında tam da bir yıkım yaşamıştır. Carolyn eşinin acı kaybı ile başa çıkmaya çalışmaktadır. Bilim adamı Gordon Dunn Cortex adında bir şirkette çalışıyordu. Bu şirket Gordon öldükten sonra birden ortadan kaybolan büyük keşif olan cihazın peşine düşerler. Hafıza: Rememory Türkçe dublaj indirdiğiniz taktirde çok farklı ve sürükleyici bir bilim kurgu ile karşı karıya kalacaksınız. Bu arada son sistem icat edilen bu cihazdan etkilen biri vardır. Bu kişi Sam Bloom’dur ve cihazı alan kişi de ondan başkası değildir.

Tek amacı cinayetin ardında olan sır perdesini açmaktır. Sam Bloom bilim adamının nasıl ve kimlerin öldürdüğünü öğrenmek için ilk olarak Gordon’un çevresinde bulunan kişilerin hatıralarını en ince ayrıntısına kadar incelemeye başlar. Carolyn kocasının yasını tutarken çok gizemli halleri olan bir adam onu ziyaret eder. Kadını ziyarete gelen bu adam tahmin edildiğinden çok daha fazla sırlar taşımaktadır. Sam Bloom bilim adamının esrarengiz bir şekilde olan ölümünün arkasında yer alan gizemi ortaya çıkarmak için gelinden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışacaktır.

Çok daha ince düşünerek ve tüm ipuçlarını bir araya getirmeye çalışan bu gizemli adam sonunda büyük gelişmeler sağlayacaktır. Bu arada Gordon’un çalıştığı şirkette bulunan kişiler hala yeni cihazı bulamamışlardır. Hafıza: Rememory HD indirerek tam bir sinema keyfi yaşayacak ve bu film ile çok daha heyecanlı anlara tanık olacaksınız. Katili araştırırken Sam hem suçluluk hem de hüzün ve ihanet ile karşılaşacaktır. Vizyona giren film sinema severler tarafından ilgi ile karşılandı.

Filme Ait Türkçe altyazı aşağıdaki ekledir

Alt Yazısını İndir ! rememory_2017_altyazi.rar (İndirilme: 120)

Filmin Ekran Görüntüleri


Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Hafıza / 1080p / Altyazılı turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler