Filmler
Film indir TR
» » Kutsal Savaşçı

Kutsal Savaşçı

Kutsal Savaşçı Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Scott Stewart
  • Oyuncular: Paul Bettany, Karl Urban, Cam Gigandet, Maggie Q, Lily Collins, Brad Dourif
  • Senaryo: Cory Goodman, Min-Woo Hyung
  • Eklenme Tarihi: 09-03-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 3 827
103,666 10 5,7 103,666
1h 27min

Kutsal Savaşçı Filmi 2011 (Priest) Türkçe Dublaj indir ile aksiyon, bilim kurgu, gerilim türünde güzel zaman geçirebilirsiniz. İnsan ırkı ve vampirleri arasındaki savaşı konu edinen film, TokyoPop 'a ait bir çizgi romandan uyarlanmış. Yüzyıllar geçtikten sonra tahrip olan bir dünyada vampirlerle insan ırkı arasında savaş meydana gelecektir. Vampirlere karşı mücadele eden bir Papaz bu savaşta başrolde olacaktır. Papaz’ın ekibinde bulunan savaşçılar sıra dışı bir mücadeleye girecektir. İnsanoğlu asırlardır devam eden vampir savaşları sonrasında onları yenmiş ve tecrit edilen bölgelere sürmüştür. Bundan geriye kalan halklar ise artık yüksek duvarlı şehirlerde yaşamaktadır ve bu yerler kiliseler tarafından korunmaktadır. Rahipler, vampirlerle savaşmak için özel olarak eğitilmektedir. Ancak bir dönem kahraman olarak kabul edilen vampirler artık damgalı insanlar haline dönüşmüştür.

Sınır noktasında son bir vampir saldırısı gerçekleşmiştir ve bu saldırıda genç bir kız kaçırılır. Daha sonra savaşta yaralanan rahip yeğeninin kaçırıldığını öğrendikten sonra onu bulmak için izin ister ancak bu talebi reddedilir. Ancak rahip yeminini bozar ve kuralları çiğneyerek yanına yeğeninin erkek arkadaşı Hicks'i ve de genç şerifi alarak vampirleri bulmaya karar verir. Ancak Jericho adlı çöl kasabasına geldiklerinde karşılarında hiç beklemedikleri bir manzara olacaktır. Kutsal Savaşçı HD indir filminde kendi mitolojisini seyirciye aktarmak üzere animasyonla başlangıç söz konusu ve insanlarla vampirler arasında uzun bir süre boyunca devam eden savaşlarda rahiplerin doğaüstü güçlerinin savaşı nasıl bitirdiği ele alınıyor.

Filmin Ekran Görüntüleri


Kutsal Savaşçı
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Priest / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netPriest / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netPriest / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler