Filmler
Film indir TR
» » Uzaydan Gelen Fırtına Türkçe Dublaj

Uzaydan Gelen Fırtına Türkçe Dublaj

Uzaydan Gelen Fırtına Türkçe Dublaj TR Dublaj & Altyazılı
 • Yönetmen: Dean Devlin
 • Oyuncular: Gerard Butler, Jim Sturgess, Abbie Cornish, Alexandra Maria Lara, Daniel Wu, Eugenio Derbez
 • Senaryo: Dean Devlin, Paul Guyot
 • Eklenme Tarihi: 22-01-2018
 • Yorumlar : 2
 • Gösterim : 19 819
27,615 10 5,4 27,615
1h 49min

Uzaydan gelen fırtına - Geostorm Türkçe Dublaj filmi indir, Dünya gezegeni öyle bir hale gelmiştir ki hemen, hemen yok olacak diyebiliriz. Tüm insan oğlunu tehdit eden doğa adeta dünyayı kasar kavurur. Biran önce önlem alınıp bir şeyler yapılmazsa dünya her an yok olabilir.

Bu durum karşısında dünyanın ileri gelen bilim adamları, fizikçiler ve matematik uzmanları bir araya gelirler. Dünyanın ortak çalışması ile Dutch Boy isminde iklimleri kontrol etmeye yarayan bir makine icat edilir. Aynı zamanda uzaya, son teknolojiler kullanılıp yapılan bir uzay istasyonu inşa edilir istasyonda, hem iklimleri kontrol eden makinenin bakımları yapılacak vede güvenliği sağlanacaktır.

ABD başkanın güvenliğini ve onun tüm işlerini yapan bir üye başkan olma hayalleri onu dünyayı yok etmeye gidecek kadar kötü fikirler edinmesini sağlar. Başkan olabilmek için uzay istasyonunda çalışan bir adama kirli işler verir Dutch Boy denilen makinenin içine bir virüs yerleştir. Bu virüs makineyi bozarak dünyada tekrar "Uzaydan Gelen Fırtına " yaratır. Dünyayı kurtarmak makineyi yapan kişiye ve onun başkan için çalışan kardeşine kalıyor. Bilim Kurgu filmleri ile aranız iyiyse filmi izlemenizi öneriyorum ailecek izleyebilirsiniz Film indir TR şimdiden keyifli seyirler diler.

Film güncellenmiştir. "Türkçe Dublaj" ve "Altyazılı" indirme Seçenekleri eklenmiştir.

Filmin Ekran Görüntüleri


Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Uzaydan Gelen Fırtına / 3D / 1080p / DuaL / TR turbobit.netUzaydan Gelen Fırtına 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netUzaydan Gelen Fırtına 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netUzaydan Gelen Fırtına BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.netUzaydan Gelen Fırtına / Altyazılı / BRRip turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. Faruk
  • 0
  Mükemmel bir film. Ancak IMDB puanı 5 değilde 6-7'yi hak ediyor.
  Uzun zamandır aradığım bilim kurgu filmi size de tavsiye ederim
 2. zamorano
  • +1
  Film gayet güzel tavsiye ederim, zaten oyuncu kadrosu bilindik kişiler. Herhangi bir saçmalık yok. Bilim kurgu + gizem + aksiyon desek yalan olmaz. Kurgu neredeyse yok gibi :) Artık bilim o seviyede. Sadece hava olaylarını biraz abartılı buldum ama olur o kadar.
  Uzay, doğal afet, suçlu kim acaba? tarzı filmleri seviyorsanız kesinlikle izleyiniz.

Türkçe Dublaj Filmler