Filmler
Film indir TR
» » Güzel ve Çirkin

Güzel ve Çirkin

Güzel ve Çirkin Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 17 March 2017 (UK)
  • Yapımı: 2017, Fantastik, Romantik, USA
  • Filmin Adı: La Belle et la Bête
  • Yönetmen: Bill Condon
  • Oyuncular: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Kevin Kline, Hattie Morahan
  • Senaryo: Stephen Chbosky, Evan Spiliotopoulos
  • Eklenme Tarihi: 04-03-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 2 665
199,623 10 7,3 199,623
2h 9min

"Güzel ve Çirkin - Beauty and the Beast 3d, 1080p Türkçe Dublaj Film"

Güzel ve Çirkin Türkçe dublaj indir ile müzikal, fantastik ve romantik bir film keyfi yaşayabilirsiniz. Filmde bir prensin kendisine yapılan büyü sonrasında korkunç bir yaratığa dönüşmesi ve kendi şatosuna gelen bir kişinin hapsolmasını konu alıyor. Şatoda kendisi gibi büyülü olan eşyalar da bulunuyor ve bunlar da prensin gerçekten sevip aşık olması şartıyla yeniden canlanacağı belirtiliyor. Eğer büyücünün belirttiği süre içinde prens aşık olmazsa eşyalar artık hep eşya olarak kalacaktır ve prens de hiç değişmeyecektir. 10 yıl içerisinde bunun olması gerekmektedir. Prens ancak çoktan hiç kimsenin kendisine aşık olmayacağına inanmıştır ve hep canavar olarak kalacağını düşünür. Bu yüzden de yanına kimseyi yaklaştırmaz. Şatoyu da kimse ziyaret etmez ve adeta izole olmuştur.

Günün birinde Maurice adında bir adam izinsiz şekilde şatoya gelen yaşlı bir adamı alıkoyar. Ancak tutsak olmasının ardından kızı Belle babasını arar ve şatoya gelerek şatoda tutsak olmasının karşılığında babasının bırakılmasını ister. Bu sırada şatodaki eşyalar bunun beklenen fırsat olduğunu düşünerek genç kızın prense aşık olması için her türlü çabayı harcamaktadır. Belle, Canavarla arkadaş olmaya başladıkça şatoya da alışmaya başlar ve aslında korkutucu görüntüsünün altında iyi bir kalbi olduğunu anlar. Bu sırada kötü kalpli avcı Gaston, Belle’yi istemektedir ve bunun için babasını zorlar. Hatta ona zarar verip bunu duyan diğer kişilere yalan söyleyecek kadar tehlikelidir. Güzel ve Çirkin HD indir ile güzel zaman geçirebilirsiniz.

Filmin Ekran Görüntüleri


Güzel ve Çirkin
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Güzel ve Çirkin / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netGüzel ve Çirkin / 1080p - 3D / DuaL / TR - ENG turbobit.netGüzel ve Çirkin / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler