Filmler
Film indir TR
» » Barry Seal: Kaçakçı En iyi Kaçakçı Filmi

Barry Seal: Kaçakçı En iyi Kaçakçı Filmi

Barry Seal: Kaçakçı


Barry Seal: Kaçakçı (American Made)

Sitemizden American Made HD indir seçeneği ile 2017 yılının en iyi yaptıklarından olan ve diğer adı da Barry Seal: Kaçakçı olan filmini izleyebilirsiniz. 2017 yılının iyi bir yıl olduğunu söyleyebilecek kişiler de bu filmin yapımında ve çekiminde çalışan kişilerdir. Çünkü 8 Eylül 2017 tarihinde vizyona çıkan bu film İMDB puanı alarak istediğini almış ve birçok ülkede istenilen düzeyde ilgili ile karşılaşmış bir filmdir. Gerçek bir hayat hikayesine dayanan senaryosu ve kaliteli oyuncu kadrosu ile daha vizyona girmeden kendisinden söz ettiren bu film sizlere keyifli bir film izleme imkanı sunacaktır. Gerçek bir hikayeye dayanması ve komplo teorilerine meraklı kişilere yönelik bir yapıt olması kalitesini ortaya koymasını sağlamıştır. Her yönüyle sizleri tatmin edecek bir film olduğunu düşündüğümüz American Made filmi aynı zamanda Amerika Gizli tarihine de objektif bir ayna tutmaya yansıtmıştır.

Filmin Yönetmeni ve Yapımcıları

Çekim söylentileri ortaya çıktığı andan itibaren merakla beklenen bu filmin yönetmenliğini Doug Liman yapmış ve en iyi filmleri arasına bir yenisini daha eklemiştir. Yönetmenlik kariyerinin en ilgi çeken yapıtlarından birini ortaya koyan Doug Liman, daha önce Jumper, Bay ve Bayan Smith ve Son Ültimatom filmleri ile karşımıza çıkmış ve bu filmlerde de beğeni toplamıştır. Filmin yönetmenliğini Doug Liman yapmış olsa da senaryosunu bir başka isim Garry Spinelli yazmıştır. Star House filminin de senaristi olan Harry Spinelli'nin en iyi senaryosunu yazdığını belirtebiliriz. Filmin yapımcıları ise Ron Howard, Brian Grazer, Brian Olivet, Doug Davison, Ray Angelic'tir.

Filmin Oyuncuları

American Made filmi oyuncuları ile de dikkat çeken bir film olmuştur. Özellikle bu filmi en beklenilen yapan unsur Tom Cruise gibi bir oyuncunun başrol oynamasıdır. Tom Cruise bu filmde, tarihte yaşamış bir kaçakçı olan Barry Seal karakterine can veriyor. Her yönüyle kaliteli bir oyunculuk gösteren Tom Cruise, bu filmin başarıya ulaşmasında en etkili faktördür. Daha önce onlarca filmde karşımıza çıkan Tom Cruise bu film de bizleri şaşırtmayarak mükemmel bir performans göstermiştir. Çekimleri uzun bir süre devam eden American Made filminde Tom Cruise'a Jayma Mays, Domhnall Gleeson, Sarah Wright ve Caleb Landry eşlik etmiştir. Performans olarak ortalama bir puan verilebilen bu oyuncular da filme önemli katkılarda bulunduğu söylenebilir.

Filmin Konusu

Barry Seal Amerikan tarihinde var olan ve çeşitli kaçakçılık işleri uğraşan ve Amerikan gizli tarihinde yer alan bir kişidir. Tom Cruise bu filmde Barry Seal karakterini oynuyor. Barry Seal aslında bir pilottur. Mütevazi ve sorunsuz bir hayat yaşamaktadır. Aynı zamanda sivil bir hava alanında pilotluk yapmaktadır. Ailesiyle ve sıradan bir çalışma temposuyla klasik bir hayata yaşamaktadır. Ancak her şey CIA'den gelen ve Barry Seal için oldukça cazip olan bir teklif ile değişir. Bu teklife göre Barry Seal CIA adına Güney Amerika ülkelerine silah taşıyacaktır. Aslından başlarda cazip olan bu teklif daha sonra daha sorunlu olayların yaşanmasına neden olacaktır. Bir süre sonra işler ve doğal olarak da dönen paralar da büyüdüğü için Barry Seal kendisini durulmaz sularda bulacaktır. Çünkü artık CIA için çalışırken aynı zamanda kendisini Pablo Escabor gibi uyuşturucu tacirleri için de çalışırken bulur. Bu noktadan sonra işler daha da karışacak ve Barry Seal buna göre davranmaya çalışacaktır. Barry Aral’ın gerçek hayattan alınmış hayat hikayesi ile sürükleyici ve bir o kadar da aksiyon dolu bir film izleyeceksiniz. Sitemizden bu filmi Barry Seal: Kaçakçı Türkçe dublaj indir seçeneği ile indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler