Filmler
Film indir TR
» » En iyi Aksiyon ve Macera Filmleri

En iyi Aksiyon ve Macera Filmleri

En iyi Aksiyon ve Macera Filmleri

Film izlemek istiyorsunuz ve arayacak film bulamıyorsunuz. Sizin için şahsen izlediğim filmleri konularını detaylı bir şekilde yazarak sundum. Yazı içinde aksiyon, macera ve beğendiğim bütün filmleri paylaştım. Umarım aradığınız filmi bulursunuz.

labirent son isyan indir

Labirent: Son İsyan

Labirent: Son İsyan Filmin son serisi olan Labirent Son İsyan filmi uzun zamandır takip edilmekteydi. Filmin çıkmasını bekleyen insanlar sonunda sevdikleri filme kavuştular. Geçen haftalarda vizyona giren filmi, şahsen izledim ve izleyici yorumunu yapacağım. İlk olarak ilk serilerindeki o heyecan yok fakat film genede izlemeye değer bir yapım olmuş. Filmde Thomas’ın arkadaşlarını kurtarmasını ve sevdiği kişinin gözlerinin önünde kaybetmesini izleyeceğiz. Film bize arkadaşlığı ve özgürlüğü her ne kadar anlatsa da aksiyonuna kapılıp gidiyoruz. Bu serisinde arkadaşını kurtarmaya giderken önceden öldüğünü sandıkları arkadaşlarını ve isyana karşı direnen insanlarla karşılaşacak olan Thomas en yakın arkadaşını kaybedecek.

Filmin konusuna geçecek olursak; Thomas isyan’ın elinde olan arkadaşlarını kurtarmak için yola çıkar. Belirli araştırmaları yaptıktan sonra tren ile yolcuları şehre taşıdıklarını öğrenir. Hemen ona karşı plan düzenleyen Thomas, ekibi ile trenin geçtiği yere yerleşir. Trende 2 vagon bağışıklı insanlar vardır,bunlardan birini uçan bir araç ile kendi bölgelerine taşırlar.Faka içeriden arkadaşı çıkmaz, arkadaşının şehirde bulunan isyan binasında araştırma yapıldığını öğrenir. Şehre yola koyulan Thomas, isyana karşı çıkan direnişçi insanlar ile karşılaşır. Onların arasında dolaşırken saldırıya uğrarlar ve kaçırılıp direnişçi liderin yanına götürülür. Orda şehre girmenin bir yolunu bulurlar . Şehirde kendisine ve arkadaşlarına ihanet eden Teresa ile karşılaşır. İsyan binasına girebilmek için kullanması gerekiyordu. Teresayı kullanan Thomas , isyan binasına girer ve arkadaşını kurtarmak için operasyonu başlatır. Arkadaşı ile bütün bağışıklıları kurtaran Thomas ‘ın aklında sadece bir sıkıntı kalmıştı. En sevdiği arkadaşı virüsten etkilenmiş ve onu iyileştirebilmek için serum alması gerekiyordu. Fakat kendi kanının virüsü yok ettiğini ve bütün insanları kurtarabileceğini öğrendi. Teresa ile laboratuvara gittiler ve orada test yaptılar. Herşey olumlu olmuştu, Tek gereken şehri terk etmekti. Çünkü şehri direnişçiler bombalıyor ve yıkıyordu. Başlarına bir dert daha gelmişti, komutan sadece kendisini hayatta tutabilmek için Thomasın kanını almak istedi. Kovalamaca çatı katında sona erdi. Uçan araç ile kurtarılan Thomas, Teresayı kurtaramadı ve bina ile birlikte yıkıldı. Aldığı yara yüzünden, baygın yatan Thomas yeni yaşam alanında gözünü açmıştı, her şey düzelmiş ve bağışıklığı olan kişiler, yeni bir yaşayacak alan bulmuştu. Artık her şey olduğundan iyi olacaktı. Filmin konusu bu kadardı. Oldukça aksiyonlu ve maceralı geçen filmde, yeri geliyor hüzün yeri geliyor eğlence yaşıyoruz. İzlemeye değer ve kaliteli bir yapım olmuş. Eski serilerini aratmayan filmi herkese tavsiye ediyorum.

Thor 3: Ragnarok

Thor 3: Ragnarok

Thor 3: Ragnarok filminde Thor’un babasının ölümü ile başlayan, ölüm tanrıçasının doğumunu izleyeceğiz. Thor’un ablası olan ölüm tanrıçası, asgardı ve tüm evreni kendi kontrolü altına almayı istiyor. Thor ,Lokiy ve kardeşileri olan ölüm tanrıçasının büyük savaşını izleyeceğiz. Ayrıca filmde Doktor Strange ve Hulkta yer almaktadır.
Filmin konusuna geçecek olursak: Babasını huzur evine bırakan Loki, Asgard’ta babasının kılığına bürünüp , tiyatro izliyordu. Thor ise ateşli yaratığın elinde mahsur kalmış ve ateşli yaratığı yenip, maskesini saklamıştır. Thor kardeşinin yaptıklarını öğrenince babasını merak edip, kardeşi ile yola koyulmuştu. Babasını denize bakarken yakalayan Thor ve kardeşi, babalarının ölümünü izlerler. Doktor Strange sayesinde buldukları babalarının ölümünü izleyen bu ikili, kız kardeşlerinin serbest kaldığını öğrenir.

Kız kardeşleri yanlarına gelir ve onlara karşı savaşır. Ablalarının yanında ezilen ikili, Asgard yolculuklarında başka bir gezegene düşerler. Düştükleri gezegende Thor esir olurken, Lokiy ise başkanları ile dost olmuştur. Thor , Hulk ile dövüşe çıkartılır ve hile sayesinde yenilir. Bütün bunların ardından kaçmayı ve serbest kalmayı başaran Thor, Asgard’a gittiğinde artık geçti. Çünkü ablası hemen hemen herkesi öldürmüş ve öldürmeye devam ediyordu. Kaçan masum asgardlı halk Thor, Hulk ve Loki sayesinde kurtulur. Ablalarını'da serbest bıraktıkları , ateşli canavar ile baş başa bırakırlar. Ablaları bu şekilde ölür,Thor halkını kurtarmış ve koltuğuna oturmuştur. Filmin konusunun sonuna geldik. Film oldukça aksiyonlu ve maceralıydı. Marvel’in süper kahraman filmlerinde olduğu gibi bu filmde on numara bir şekilde hazırlanmış. İzlemeye değer ve kaliteli bir yapım olmuş. Herkese iyi izlemeler diliyorum.

Uzaydan Gelen Fırtına

Uzaydan Gelen Fırtına

Uzaydan Gelen Fırtına Filminde, felaketlere bulanmış dünyada hayatta kalmaya çalışan insanları izleyeceğiz. Hayatta kalma içgüdüsü ile yaptıkları, uzaydan hava olaylarını kontrol edebilmeyi ve yeryüzünde yaşanabilecek bütün doğa olaylarını kontrol edebilecekleri gibi, yeryüzünde yaşayan birisini anında yok edebilecek yapıya sahiplerdir. Kontrolden çıkması veya kötü ellerin kontrolü altına geçmesi ile büyük zararlara neden olabilecek bu yapıyı, sonunda kötü insanlar elini sürmeyi becermişlerdir. Uzay üstünde birisi ile anlaşıp, virüsü attılar. Ardından Dünyayı yok ederek sadece seçilmiş kişileri hayatta bırakacaklardı. Seçilmiş kişiler uykuya yatırılmış ve yeryüzündeki milyonlarca insanın ölümünü göze alan bu kötü topluluk yakında cezasını çekecektir. Dünya yüzeyinde sıcaklık artışından dolayı patlayan doğal gaz boruları, buz ışını ile donan insanlar ve bunu gibi komplolar oluşmaya başlamıştı. Makine mühendisi olan bir adam ve kardeşi ile bunun sebebini araştıran ikili kötü kişilerin eline düştüğünü anlarlar. Bunun için bir yol aramaya başlarlar, heryerden izlendiklerini ve içlerinde ajanların bulunduğunu bilen bu ikili oldukça zorlu olaylardan geçerek amaçlarına ulaşacaklar. Amaçlarına ulaşınca, herkesin gözünda kahraman gözükecek ve ödüllendirilecekler. ABD başkanını kaçıran ikili, dünyanın yok oluşunu engelleyecek ve başkanın gözüne girecek. Ardından Makine mühendisi olan adamın kardeşi, sevgilisi ile evlenecek. Tüm dünya insanının hayatı yoluna girecektir.

Kingsman 2 Altın Çember

Kingsman 2 Altın Çember

Kingsman 2 Altın Çember filmi serinin 2.sidir. Önceki serisi gibi bunda da dünyayı yok etmek isteyen kişiler ile uğraşıyorlar. Fakat bu seferki, uyuşturucu içenler için düzenlenmiş. Bütün teşkilat tarafınca aranan ve suçluların arasında bulunan bu kişi, zehirli bir uyuşturucu yapar ve piyasaya sürer. Uyuşturucuyu içen ilk saatlerinde damarları kararıyor, sonrasında kat katı kesilerek patlıyor. Kingsman üyelerini tek tek yok eden bu uyuşturucu tedarikçisi kadın, hayatta kalan 3 Kingsman üyesi tarafından yok edilecek. Kingsman acil durumlarda ulaşılması gereken bir yere gidiyorlar ve orayı arıyorlar. Gittikleri yerde aldıkları ip ucu ile kingmanların kardeş teşkilatı olan başka kuruluşa rastlarlar. Bu teşkilatta Kingsman ilk serisinde kaybettikleri ajana rastlarlar. Bu üçlü çeşitli planlar ve anlaşmalar ile yola koyulurlar. Uyuşturucu tedarikçisi olan kadının yanına giden bu üçlü, kadını ele geçirerek bütün droneları serbest bırakır. Uyuşturucu tedarikçilerinin tek amacı her türlü satışı serbest bırakılmasıydı. Fakat buna engel olan Kingsman ve yerin ajanlar, virüse kapılan bütün hastaları iyileştirirler. Sevdiğine kavuşan genç, sevgilisinin ailesi ile kanı ısınır ve evlenirler. Yeni teşkilat ile çalışmayı sürdüren Kingsman Ajanları, sevdikleri ajanların anısına tekrardan Teşkilatı kurmayı ve yönetmeyi planlarlar. Filmin konusu bu kadardı. Film izlemeye değer ve kaliteli bir yapım olmuş. Herkese izlemesini tavsiye ediyoruz, iyi seyirler dileriz.

Eğer Yukarıdaki filmleri izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Eğer daha çok aksiyon filmlerine ulaşmak istiyorsanız kategomize bakmanızı öneriyoruz şimdiden herkese iyi seyirler dileriz.

Yorumlar

  1. remzi
    • -1
    film indirme

Türkçe Dublaj Filmler