Filmler
Film indir TR
» » Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü Türkçe Dublaj indir

Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü Türkçe Dublaj indir

Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü Türkçe Dublaj indir Türkçe Dublaj
  • Vizyon Tarihi: 29 June 2011 (UK)
  • Yapımı: 2011, Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera, USA
  • Filmin Adı: Transformers 3: La face cachée de la lune
  • Yönetmen: Michael Bay
  • Oyuncular: Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Josh Duhamel, John Turturro, Tyrese Gibson, Patrick Dempsey
  • Senaryo: Ehren Kruger
  • Eklenme Tarihi: 11-11-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 3 195
349,801 10 6,3 349,801
2h 34min

Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü - Türkçe dublaj (720p - 1080p) Full indir filminde,

Ayın karanlık yüzünde kimse ne olduğunu bilmiyordu. Yıllar önce ayın karanlık yüzünde gökyüzü bilimcileri, hiç bir şeye benzemeyen çok küçük olarak gözükse de bir cismin olduğunu görürler. Bunu araştırmak için aya yolculuk yapmak gerekiyordu ve aya adım basan astronotlar gözlerine gördüklerine inanamazlar çok büyük bir uzay gemisi ayın karanlık yüzünde duruyordur. Aydan örnekler alan astronotlar dünyaya tekrar dönerler.

Bu bilgi uzun seneler boyunca saklanmıştır. Decepticonlar bu bilgiye sahip olan herkesi öldürmeye başlarlar çünkü asırlar önce yapılmış bir plan vardı Decepticonların lideri megatron bu planı yaptı, amaçları kendi gezegenleri yeniden inşa etmek için başka bir yer arıyorlardı bu iş için, dünyayı tercih etmişler yaptıkları dünyalar arası bir boyut ile kendi gezegenlerini dünyaya gezegenin atmosferine taşıyıp insanları köle gibi çalıştırmaktı.

Otobotların lider optimus buna asla müsaade etmeyecektir kendisi ve yanındaki diğer otobatlarla Decepticonlara karşı savaşlardır bu savaşta insanlarda otobotlara yardım edeceklerdir.

Eğer bilim kurgu filmlerini seviyorsanız "Transformers: Ay'ın Karanlık Yüzü" filmini izlemenizi kesinlikle öneriyoruz film teknolojinin dibine vurmuş, şuan ki yapılan filmler gerçekten ayır edilemiyor. Hatta kendinizi filme kaptırırsanız sanki yaşıyormuşsunuz gibi oluyor sizi filmle baş başa bırakıyor iyi seyirler diliyoruz.

Transformers: Dark of the Moon


Film Güncellendi
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netTransformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler