Filmler
Film indir TR
» » En Karanlık Saat Türkçe Dublaj Full HD indir 1080p

En Karanlık Saat Türkçe Dublaj Full HD indir 1080p

En Karanlık Saat Türkçe Dublaj Full HD indir 1080p TR Dublaj & Altyazılı
 • Vizyon Tarihi: 12 January 2018 (UK)
 • Yapımı: 2017, Biyografi, Dram, Tarih, USA, UK
 • Filmin Adı: Darkest Hour
 • Yönetmen: Joe Wright
 • Oyuncular: Gary Oldman, Kristin Scott Thomas, Ben Mendelsohn, Lily James, Ronald Pickup, Stephen Dillane
 • Senaryo: Anthony McCarten
 • Eklenme Tarihi: 14-05-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 2 858
31,013 10 7,4 31,013
2h 5min

En Karanlık Saat Filmi

İngiltere yapımı olan filmin konusu 2. Dünya Savaşı başlamadan hemen önce Birleşik Krallık’ta geçmektedir. Winston Churchill Büyük Britanya Başbakanı olmuştur. başbakan olmasından birkaç gün sonra dönüm noktası olan ve çok büyük çalkantılı davalardan biri ile karşı karşıya kalmıştır. Bu davada büyük bir ikilemde kalacaktır. Churchill Hitler’e ait olan büyü bir orduya karşı çok fazla mücadeleler vermektedir.

Winston Churchill ya Nazi Almanyası ile aralarında müzakere edecek ve bir anlaşmayı inceleyecek ya da bir ulusun idealleri, özgürlüğü ve istiklali için mücadele etmekten kesinlikle hiçbir zaman vazgeçmeyecek ve ödün vermeyecektir. Nazi güçleri bir türlü durdurulmaz bir hale gelirler ve Batı Avrupa da dolaşmaktadırlar. Onlar buradayken istila tehdidi çok yakın iken hazırlığı olmayan bir halk ve son derece şüpheli olan bir kral bulunmaktadır. En Karanlık Saat Türkçe dublaj indir ve savaşın ortasında kalacak ve doğru bir karar vermenin ne kadar zor olduğunu göreceksiniz.

Batı Avrupa’nın kaderi tamamen İngiliz Başkanı olan Winston Churchill’in liderliğine bağlı olup her şey onun ellerine kalmıştır. Lider siyasi rakiplerini idare etmesinin yanı sıra son tercih ile karşı karşıya kalmak zorundadır. Tamamen kararsız kalan Churchill Hitler ile müzakere ederse İngiliz halkını büyük bir bedel karşılığında kurtaracaktır. Bunun dışında başka bir karar vermesi gereken durum ise bütün ulusu toplayacaktır. Bu toplanma sonrasında son derece inanılmaz olan zorluklara ve büyük bir ordu karşısında savaşmaya devam etmektir.

Churchill 1940 yılında verdiği karar ile tam anlamı ile dünya tarihinin gidişini değiştiren dört haftanın yaşanmasına neden olmuştur. Sinema severler tarafından sabırsızlıkla vizyona girmesi beklenen bu filmde tamamen kendinizi yaşanmış savaşın içinde bulacak ve o zamanlar insanların yaşadığı zor durumlara tanık olacaksınız. Her ne olursa olsun insanların kendi vatanları için yapmayacağı hiçbir şeyin olmadığını göreceksiniz. En Karanlık Saat HD indirdiğiniz zaman sizde kendiniz bir an bu ikilem arasında bulacak ve ben olsam ne yapardım demekten kendinizi alamayacaksınız. Acaba Churchill bu zor kararlar içinde hangisine karar verecektir?

Alt Yazısını İndir ! en-karanlik-saat-altyazi.rar (İndirilme: 100)

En Karanlık Saat


Filmin tüm linkleri güncellenerek Türkçe dublaj sürümleri eklenmiştir keyifle izleyebilirsiniz.
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

En karanlık Saat / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netEn karanlık Saat / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netEn karanlık Saat / 480p / Altyazılı turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. zamorano
  • 0
  Filmin adı ile ekran görüntüleri örtüşüyor :) Adından karanlık olmasına rağmen tarihi aydınlatıyor. Tarihe meraklı olanların kesinlikle izlemesi gereken bir film. Teşekkürler.

Türkçe Dublaj Filmler