Filmler
Film indir TR
» » Daha yaklaş - Closer Türkçe Dublaj

Daha yaklaş - Closer Türkçe Dublaj

Daha yaklaş - Closer Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
 • Vizyon Tarihi: 14 January 2005 (UK)
 • Yapımı: 2004, Dram, Romantik, USA, UK
 • Filmin Adı: Closer: entre adultes consentants
 • Yönetmen: Mike Nichols
 • Oyuncular: Julia Roberts, Jude Law, Natalie Portman, Clive Owen, Nick Hobbs, Colin Stinton
 • Senaryo: Patrick Marber, Patrick Marber
 • Film Kalitesi: BRRip
 • Linkler : Turbobit
 • Eklenme Tarihi: 01-02-2018
 • Yorumlar : 0
 • Gösterim : 1 321
180,400 10 7,3 180,400
1h 44min

Daha Yaklaş Türkçe Dublaj indir - HD izle

Sıra dışı olayların yaşandığı daha yaklaş Türkçe dublaj indir seçeneği ile tamamen Türkçe şekilde izlenebilir. Editörlük, yazı ve çizim işlemleri ile hayatını devam ettirmek de olan Dan hayatını yazarlık ile hevesli bir şekilde devam ettirmektedir. Ancak istediği gibi yazı yazma lüksü yoktur. Sadece ölüm ilanları yazmaktadır. Bu durum düşlerini ertelemesini neden olmaktadır. Ancak yine de yazmayı sevdiğinden hayatını bu şekilde devam ettirmektedir.
Genç bir gazeteci olarak yazarlık hedefini gerçekleştirmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşanan bir kaza sonucunda Alice ile yolları kesişir. Alice ile karşılaşması onun yazarlık için aradığı ilhamı bulmasını sağlar.

Artık ilham perisi ile karşılaşmıştır ve bundan sonra yazacağı yazılar daha iddialı olacaktır. Alice Amerikalı genç ve kızdır ve yaşamış olduğu olaylardan yola çıkan Dan onun hayatını kaleme alır. Striptizci olarak hayatını devam ettiren Alice’den etkilenmiştir. Ancak hazırlamış olduğu kitabın baskı aşamasında kapak fotoğrafını hazırlanması için fotoğrafçıya gider.
Fotoğrafçı Anna’ya aşık olur. İkili arasında yaşanan ilişki ve aşk işlerine karışmasına neden olur. Anna yeni boşanmış biridir. Bu nedenle Dan’ın ona duymuş olduğu ilgiyi karşılıksız bırakır. Daha sonrasında Dan sayesinde tanışmış olduğu doktor Larry ile hayatını birleştirir.

Daha Yaklaş Hd İndir

Anna ve Dan arasında yaşanan elektriklenme her ikisinin de hayatında olan kişileri aldatmalarına neden olacaktır. İkisi de sevdiklerini aldatarak birlikte olmaktadır. Kısa zaman sonra kaçamaklarının anlaşılması üzerine her iki çiftin hayatı tamamen altüst olur. Film her iki çift arasında yaşanan İhtirasın ve aldatmanın net bir şekilde gösterilmesini sağlamaktadır. İkili yaşamış oldukları elektrik nedeniyle hayatlarında bulunan sevdikleri kişileri aldatarak birlikte olmaya devam ederler. Anlaşılması üzerine dörtlü arasında yaşanan olaylar tam bir karmaşanın ortaya çıkmasına neden olmaktadır.
Anne ve Dan bu durum karşısında duygularını ve ihtiraslarını açık bir şekilde yaşamaktadır. Etkileyici konusu nedeniyle bir dikkat çeken filmi daha yaklaş hd indir seçeneği sayesinde yüksek görüntü kalitesinde izleme imkanı elde edebilirsiniz. Donma veya takılma derdi yaşamadan dilediğiniz her durumda filmin tamamını kesintisiz izleme imkanı bulabilirsiniz.

Filmin Ekran Görüntüleri


daha yaklaş
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Daha Yaklaş / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler