Filmler
Film indir TR
» » Kardeşler Türkçe Dublaj

Kardeşler Türkçe Dublaj

Kardeşler Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Jim Sheridan
  • Oyuncular: Tobey Maguire, Jake Gyllenhaal, Natalie Portman, Sam Shepard, Mare Winningham, Bailee Madison
  • Senaryo: David Benioff, Susanne Bier
  • Eklenme Tarihi: 01-02-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 1 609
96,734 10 7,1 96,734
1h 45min

"Kardeşler - Brothers filmi" İki kardeş arasında bir eşin yaşamış olduğu durumları konu alan kardeşler Türkçe dublaj indir seçeneği ile tamamen Türkçe olarak izlenebilir. Şam Cahill terörle Afganistan dağlarında savaşmakta olan bir Amerikan askeridir. Eşi ve çocuklarının güvende olabilmesi için erkek kardeşi Tommy onlarla tanıştırır. Tommy abisinin ailesini korumak için onların yanına yerleşir.

Değişken bir karaktere sahip olması ve aynı zamanda tuhaf alışkanlıklarının bulunması Tommy ve abisinin ailesi arasında problemler yaşamasına neden olur. Ancak zaman içerisinde Tommy ve Grace yani kardeşinin eşi arasında yaşanan elektrik onların birbirinden hoşlanmasına neden olur. Giderek iyi anlaşmaya başlayan ikili kısa zamanda birbirlerinden hoşlandıklarını anlarlar.

Sam Afganistan’da terörle mücadele ederken yaşamış olduğu olaylar nedeniyle travma yaşamaktadır. Yeniden eve döndüğünde dengelerin tamamen değişmesine neden olur. Yaşamış olduğu travma nedeniyle tamamen farklı bir kişiliğe bürünmüş diyor. Bu nedenle özellikle eşiyle arasında yaşanabilecek problemlerin yanı sıra kardeşiyle yaşanabilecek sorunlar ailenin tamamen altüst olmasına neden olmaktadır.

Kardeşler Türkçe Dublaj İndir


Abi senin yokluğunda onun ailesine kol kanat gelebilmek için yanlarına taşınan Tommy kısa zamanda abi senin işine aşık olur. İkili arasında yaşanan yakınlaşma Sam’ın geri gelmesiyle farklı olayların yaşanmasına neden olmaktadır. Şam Afganistan’da esir düştükten sonra uzun bir süre hayatta kalabilmek için mücadele vermiştir. Bu süre zarfında yaşamış olduğu ağır travmalar onun kişiliğinde farklı problemler yaşanmasına neden olmaktadır.
Aynı zamanda geri dönüşüyle ailesini de bıraktığı durumdan tamamen farklı bir durum içerisinde bulacaktır. Yaşadığı travmanın yanı sıra ailesinin durumu özellikle ondaki problemlerin artmasına neden olmaktadır. Zaman içerisinde artan problemler iki kardeş ve aynı zamanda eşi arasında yaşanacak olayların ateşlenmesi sağlamaktadır. Abisinin ailesini sahip çıkmak amacıyla yanlarına gelen Tommy yaşanan olaylar sonucunda tamamen farklı bir durum içerisindedir.

Eşiyle kardeşi arasında yaşananları yavaş yavaş anlamaya başlar. Bu durum üzerine çocuklar ve üçlü arasında yaşanabilecek problemler daha da büyümeye devam etmektedir. Tamamen farklı bir konuya sahip olan filmi merak edenler kardeşler hd indir seçeneği ile yüksek görüntü kalitesinde indirerek kesintisiz izleme imkanı elde edebilirler.

Filmin Ekran Görüntüleri


Brothers
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Kardeşler / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netKardeşler / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler