Filmler
Film indir TR
» » 3 Aptal Türkçe Dublaj

3 Aptal Türkçe Dublaj

3 Aptal Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
 • Yönetmen: Rajkumar Hirani
 • Oyuncular: Aamir Khan, Madhavan, Sharman Joshi, Kareena Kapoor Khan, Boman Irani, Omi Vaidya
 • Senaryo: Rajkumar Hirani, Abhijat Joshi
 • Eklenme Tarihi: 29-01-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 13 948
260,248 10 8,4 260,248
2h 50min

"3 Aptal - 3 Idiots Türkçe Dublaj 1080p indir HD izle" Üç arkadaş arasında yaşanan olayları konu alan film izlemek isteyenler 3 ahmak Türkçe dublaj indir seçeneği ile filmin tamamını Türkçe seyredebilirler. Hindistan’da önemli bir okulda mühendislik eğitimi almakta olan üç kişinin aynı yurtta ve bunun yanı sıra aynı odada kalması ile birlikte başlayan olayları konu almaktadır. Aynı yurtta aynı oda içerisinde kalmakta olan üç öğrenci zaman içerisinde farklı olaylar içerisinde yer almaktadır.

Rancho Chhanched, Farhan Qureshi ve Raju Rastogi ismindeki üç arkadaş aynı odada konaklamaktadır. Raju mühendislik bölümünde okumayı fakir ailesini daha iyi koşullarda yaşatabilmek için tercih etmiştir. Farhan ise ailesinin istemesi üzerine bu bölümü tercih etmiştir. Rancho tamamen makine tutkunu birisi olduğu için mühendislik eğitimi almaktadır. Üç oda arkadaşı ve aynı zamanda profesörleri arasında yaşanacak olan olaylar dostluk kavramının pekiştirilmesini sağlamaktadır.

Okul içerisinde profesör ile birlikte yaşamış oldukları olaylar özellikle eğitim sistemi üzerindeki soru işaretlerini gündeme getirmektedir. Hindistan’da iyi bir okulda almış oldukları mühendislik eğitimini sorgulamakta olan üç genç iyi bir şekilde iyi eğitim alabilmek için eğitim sisteminin değişmesi gerektiğini savunmaktadır. Bu uğurda çekinmeden farklı olaylar içerisinde yer almaktadırlar. Özellikle üçünün de biraz saf olması olayların gidişatını değiştirmektedir.

Film özellikle eğitim sistemini değiştirmek için çalışmakta olan öğrencilerin vermiş olduğu mücadeleyi farklı bir şekilde aktarmaktadır. Bu nedenle oldukça büyük ilgi görmüştür. Üç arkadaş farklı zorluklar içerisinde hayatlarını devam ettirmeye çalışırken aynı zamanda hayallerinin peşinden koşmaktadır. Hayallerini gerçekleştirebilmek için mücadele vermektedirler. Bu da özellikle dostluklarıyla sınanmaktadırlar. Aynı zamanda okul eğitim sistemini değiştirebilmek için mücadelelerini sürdürmektedirler.

Mühendislik bölümünde okumakta olan üç arkadaş hayatlarını hayallerini gerçekleştirebilecek şekilde devam ettirme mücadelesindedirler. Aynı odada kalmaları özellikle aralarında zaman içerisinde oluşacak dostluk nedeniyle bir dizi komik olayın yaşanmasına neden olmaktadır. Yaşanan olaylar güldürürken aynı zamanda düşündürmektedir.
Okul, arkadaşlık, eğitim sistemi temalı olarak hazırlanmış olan filmi merak edenler 3 aptal hd indir seçeneğini kullanarak filmin tamamını yüksek görüntü kalitesinde izleyebilmek adına yüksek çözünürlüklü olarak indirebilirler.

Filmin Ekran Görüntüleri


3 aptal
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

3 Aptal / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. zamorano
  • 0
  Gençlerin kesin izlemesi gereken filmlerin en başında geldiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Katacağı çok şey olacaktır.. Konusu mükemmel, en sevdiğim filmlerden biri. İzlemediyseniz hiç beklemeyin... Puanım 10/10

Türkçe Dublaj Filmler