Filmler
Film indir TR
» » Zamana Karşı - In Time Türkçe Dublaj

Zamana Karşı - In Time Türkçe Dublaj

Zamana Karşı - In Time Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Andrew Niccol
  • Oyuncular: Justin Timberlake, Olivia Wilde, Shyloh Oostwald, Johnny Galecki, Colin McGurk, Will Harris
  • Senaryo: Andrew Niccol
  • Eklenme Tarihi: 26-01-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 4 178
329,062 10 6,7 329,062
1h 49min

"Zamana Karşı - In Time Türkçe Dublaj indir hd izle" İleri bir yaşamda dünya artık öyle bir duruma gelmiştir ki, insan 25 yaş sonrası yaşlanmaya karşı yeni çözümler üretmiştir. Parası olan kişilerde ölümsüzlüğe kadar erişebilmekte filmimiz kısacası bunu anlatıyor.

İnsanlar ölümsüz oldu, nüfus giderek çoğalıyor dünyada artık ayak basacak yer o kadar azaldı ki buna biran önce çözüm bulunmalıdır. Dünyanın artık insanlara yetersiz düşünüldüğü için devletler aralarında bir toplantı yapar bu iş için en iyi bilim adamları ve araştırmacılar bir araya gelerek, konuyu derinlemesine araştırırlar tek çare yeni bir dünya bulmak yada bu insan oğlunun çoğalmasını kontrol etmektir.

Bilim kurgunun sınırları zorlandığı filmi kesinlikle çok beğeneceğinize eminim yorumlara göre en çok izlenen Bilim kurgu filmleri arasında yer almakta, eğer vaktiniz ve zamanınız varsa filmi indirip izlemenizi şiddetle öneriyorum. "Zamana Karşı" filmini Remux kalitesinde eminim bir çok arkadaş izlemedi filmin boyutu 20 gb üzeridir. Tavsiyem akşam indirmeye alın sabaha muhtemelen inmiş olur ağız tadıyla kaliteli bir film izlemenin keyfini yaşayın film indir TR şimdiden keyifli seyirler..

Filmin Ekran Görüntüleri


Zamana Karşı
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Zamana Karşı / 1080p / DTS / DuaL / TR - ENG turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler