Filmler
Film indir TR
» » Thor: Karanlık Dünya Türkçe Dublaj

Thor: Karanlık Dünya Türkçe Dublaj

Thor: Karanlık Dünya Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
 • Vizyon Tarihi: 30 October 2013 (UK)
 • Yapımı: 2013, Action, Adventure, Sci-Fi, USA
 • Filmin Adı: Thor: Le monde des ténèbres
 • Yönetmen: Alan Taylor
 • Oyuncular: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Christopher Eccleston, Jaimie Alexander
 • Senaryo: Christopher Yost, Christopher Markus
 • Eklenme Tarihi: 26-01-2018
 • Yorumlar : 1
 • Gösterim : 3 226
471,067 10 7,0 471,067
1h 52min

"Thor: Karanlık Dünya Türkçe Dublaj HD indir 1080p izle" Yayınlanan ilk filminin ardından seri olarak devam eden Thor karanlık dünya Türkçe dublaj indir seçeneği ile yapılan işlemler sonucunda donma veya takılma derdi olmadan izlenebilir. İlk filminde babası tarafından güçlerinin alınmasının üzerine dünyaya sürgün edilen Thor gücünü kazandığı ve kendisini yenilmez hale getiren çekicini bulmak için Asgard’a geri dönmeye hak kazanır.

Tanrıların dünya ötesindeki mücadelesi aralıksız şekilde devam etmektedir. Thor çekicini bulmak için Asgard’a döner ve kendi hükümdarlığında farklı durumlar ile karşılaşır. Thor kardeşi Loki nedeniyle farklı sorunlar ile karşı karşıya kalır. Loki buz devleri ile anlaşma yapmıştır. Hükümdar öyle geçirebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Bu durumda işbirliği yapmış olduğu buz devleri Asgard’a saldırır.

Loki nedeniyle buz devleri ile mücadele etmesinin ardından şimdi antik Dark Elves güçlerine karşı mücadele vermek zorunda kalacaktır. Loki aslında babasının gerçek oğlu olmadığını öğrenir. Bu durumda hükümdarlığı ele geçirebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Var olan güçlerini kullanarak yanında olacak hükümdarlığı alt etmek isteyen Dark Elves güçleriyle mücadele etmek zorunda kalacak Thor aşık olduğu kadına dünyadan Asgard’a getirir.
Ancak beklemediği şekilde gelişen olaylar nedeniyle kardeşiyle işbirliği yapmak zorunda kalır. Kudretli Malekith tarafından yönetilmekte olan güçler evrenin tamamen karanlığa gömülmesi için uğraşmaktadır. Dokuz diyarı ve aynı zamanda dünyayı düşmanlardan koruyabilmek için Thor mücadele vermektedir. Odin ve Asgard’ın karşı koyamadığı bu güçlere karşı mücadele vermektedir.

Vermiş olduğu mücadele de aşık olduğu dünyalı Jane Foster ile bir araya gelecek. Birlikte Asgard’a gitmelerinin ardından beklenmedik olaylar gerçekleşir. Thor artık düşmanlarının yanı sıra sevdiği kadını dünyadaki dostlarını koruyabilmek için bir yol aramaktadır. Evreni karanlığa karşı korumak zorunda kalır.

Hayatında var olan bazı değerlerden vazgeçmek zorunda kalacaktır. Bu durumda güvenmediği kardeşi ile güçlerini birleştirmek ve ona güvenmek zorunda kalır. Tanrıların dünyanın ötesinde yaşanan savaşına şahit olmak isteyenler Thor Karanlık dünya hd indir seçeneği ile sorunsuz şekilde filmi izleme imkanı bulabilirler.

Filmin Ekran Görüntüleri


Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Thor: Karanlık Dünya / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netThor: Karanlık Dünya / 3D - 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netThor: Karanlık Dünya / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netThor: Karanlık Dünya / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. meraklı
  • 0
  thorun en sevdiğim filmi, yanlış hatırlamıyorsam 4 5 kez izledim şimdi yine bir izleyeyim hazır bulmuşken yeğenler filmi indir enişte diyor hadi bakalım

Türkçe Dublaj Filmler