Filmler
Film indir TR
» » Thor 3: Ragnarok Filmini izlediniz mi ?

Thor 3: Ragnarok Filmini izlediniz mi ?

Thor 3: Ragnarok


Herkese merhaba arkadaşlar bugünkü konumuz Thor 3: Ragnarok hd indir bana göre film eski Seriye göre güzel olmuş, Filmin başında bir gezegende hapis olarak bulunuyor burada ateşten olan bir yaratıkla sohbet ediyor ve ona hain planlarını ne olduğunu sorarak öğrenmeye çalışıyor.

Bu yaratığın tutsağıdır Thor 3 nasıl olsa ben senin eserinim gezegenimizi neler yapacaksınız diyor gezegenimize kılıcımı sokup kalbinin içine kadar içeceğim ve askart gezegenini sonsuza dek yok edeceğim diyor. Bunun üzerine, Thor hemen Zincirlerini kırıyor Hemen çekicini çağırarak Orada kim var kim yok darmaduman ediyor bu ateşten olan yaratığın tüm askerlerini etkisiz hale getirip hemen Oradan uzaklaşmaya çalışıyor. Son zamanlarda izlediğim en güzel Thor 3 filmi, Bu arada hain kardeşi Loki beş para etmedik adamın birisidir Yahu kardeşim sen tut Zeus bunu evlatlık alsın Thora bir kardeş getirsin sen tut tahtı ele geçirmeye çalış Ne gerek var yav, Zeus zaten tüm tahta size verdi iki kardeş yönetsin diye size bıraktı sizler ne yapmaya çalışıyorsunuz bir adamlar güzelce ülkeye yön etsenize, Loki tutturmuş tahtın sahibi ben olacağım asgard gezegenini ben yöneteceğim saçma sapan işlerle uğraşıyor.

Neyse biz tekrar konumuza gelelim, asgard gezegenine dönen thor bir de ne görsün Loki tutturmuş babasının kılığına girmiş aklı sıra ülkeyi yönetmeye çalışıyor yahu kardeşim thor numaraları yer mi ? Hemen Loki yanına alarak soruyor Ya sen ne yapıyorsun Babam nerede Nereye gönderdin onu çabuk bana nerede olduğunu söyle diyor loki'de merak etme babam güvenli bir yerde, Korkacak bir şey yok istersen seni hemen onun yanına götürebilirim diyor. Tor Bunu duyunca çok seviniyorum Hadi lo ki beni hemen babamın yanına götür Eğer götürmez Sen ağzını burnunu kırarım senin diyor Bunu duyan lokey acayip derecede korkuyor Thoru yanına alıp dünyaya doğru gidiyorlar Evet arkadaşlar benim en sevdiğim yerlerden birisi bu kısım oldu Ne diye soracak olursanız burada Dr strange iyi görüyoruz Dr strange dünyayı koruduğu için hemen Thor ve Loki nin olduğu yere giderek duruma el koyuyor ve onları yaşadığı malikaneye götürüyor.

bu kısımda acayip derecede gülmüştüm Dr strange Thor o kadar çok etkiledi ki anlatamam adeta malikanenin içinde sarhoş oldu diyebilirim zaten filmi izlediğiniz zaman sizde diyeceksiniz gerçekten haklıymışsın be kardeşim yani Biz boş konuşmuyoruz arkadaşlar neyse onu söylüyoruz. Lafı fazla uzatmadan tekrar konuya dönmek istiyorum, Dr strange Thor ve Loki babasının yanına gönderir Zeus artık Ölüm eşiğine gelmiştir iki çocuğunu yanına alarak Evlatlarım ben artık bu dünyadan Ayrılacağım ölüyorum der. Ben öldükten sonra kız kardeşiniz Hera dünyaya dönecek onu yıllarca gücümün altında esir tutmuştum diyecek Hera tüm gücünü asgardan alır unutmayın Evlatlarım onunla mücadele etmeniz gerçekten çok zor olacak ama bir şekilde bunun üstesinden gelmelisiniz yoksa Hera tüm yaşamak kötülük getirecektir diye öğüt verir ve yaşamı sona erer.

Zeus ölür Ölmez Hera Thor ve Loki nin olduğu yere gelir. Thor ve Loki yi Öyle bir küçümser ki aklınız hayaliniz durur arkadaşlar hemen kavga etmeye başlarlar çekici ne çok güvenen Tor onu tutar hera'ya fırlatır Hera Torun Fırlattığı çekici eliyle tutup Paramparça eder Bunu gören Thor hayretler içerisinde kalır lokide şaklabanlık yapmaya devam eder lizyon oyunlarıyla, aklı sıra herayı yok edecektir Neyse dövüşleri biter Thor ve Loki korkudan ne yapacaklarını şaşırıp yaşadıkları gezegeni dönmek için oradaki haberci ile temasa geçerler ışınlanan kişiler gezegene doğru giderken herada peşlerine düşer Ancak Hera onları bir boşluktan aşağı atarak uzaya süzülmelerini sağlar.

Boşluğuna fırlatılan Thor ve Loki Bir solucan deliğinden içeri girip burada tutsak olurlar. Ayak bastıkları bu yeni gezegen evrendeki tüm çöplükleri toplayan bir yerdir burada o zaman akışı çok farklı işlemektedir o gezegende yaşanan bir saat Diğer dünya zamanlarına göre belki yıllar sürebiliyor Loki thordan, Çok kısa bir süre önce delikten geçtiği halde, sanki aradan yıllar geçmiş gibi o gezegenin yöneticisi ile arkadaş olmuştur Thor 3 gezegende esir olarak Bir hapse kapatılır dövüşmesi için ikna edilmeye çalışılır Torun boynunda ona acı veren Hatta böyle elektrik gibi bir şey var Bir tane kadın Onu esir almadan önce Thor kımıl duyamazsın diye boynuna takmıştı Az önce söylemeyi unuttum söyleyeyim bari, Gezegende dövüş sahneleri yer almaktadır.

Thor 3 filminde
dövüş sahnesine çıktığı zaman Arenada ne görsün hulku görür Vay kardeşim sen burada ne yapıyorsun Nasıl geldin buraya Seni kim gönderdi diye sorular sorar Tabii ki Hulk'un yapısını bilmeyen yoktur içimizde Hulk sinirli Öfkeli delinin teki Bir de o gezegende aşırı derecede Şöhret olunca Hulk kendini bir kahraman zanneder Thorun üstüne saldırır. torkul Kader ki yapma kardeşim biz seninle arkadaşız dünyadan tanışıyoruz Neden bana vuruyorsun bana vurma bu gezegenden kurtulmanın bir yolunu bulalım Benim gezegenim in başına bela da Lütfen bana yardımcı ol etme eyleme Kurbanın Olayım der. Hulk thoru asla dinlemez kafasına kafasına vurur. Thor Yeter be artık Nedir senden çektiğim be kardeşim deyip hulk'a öyle bir çekiç darbesi vurur ki Hulk Neye uğradığını şaşırır Evet arkadaşlar ben bu sahnede de aşırı derecede gülmüştün Sizlerin de güleceğini eminim Thor 3 ragnarok Türkçe Dublaj indir, Kesinlikle indirin.

Yorumlar

Türkçe Dublaj Filmler