Filmler
Film indir TR
» » Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Türkçe Dublaj

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Türkçe Dublaj

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
 • Vizyon Tarihi: 19 December 2001 (UK)
 • Yapımı: 2001, Aksiyon, Dram, Fantastik, Macera, New Zealand, USA
 • Filmin Adı: Le seigneur des anneaux: La communauté de lanneau
 • Yönetmen: Peter Jackson
 • Oyuncular: Alan Howard, Noel Appleby, Sean Astin, Sala Baker, Sean Bean, Cate Blanchett
 • Senaryo: J.R.R. Tolkien, Fran Walsh
 • Eklenme Tarihi: 23-01-2018
 • Yorumlar : 2
 • Gösterim : 6 497
1,380,281 10 8,8 1,380,281
2h 58min

"Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği filmi Türkçe Dublaj full hd indir 1080p izle" Yüzyıllar öncesinde üretilmiş olan ve orta dünya topraklarının kana bulanmasına neden olan yüzüklerin sonuncusu yeniden ortaya çıkar. Yüzyıllar sonra yeniden ortaya çıkışının özellikle yaşanabilecek olayların başlangıcı olması kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle yok edilmesi gerekmektedir.

Frodo amcası tarafından kendisine emanet edilen bu yüzüğün nelere sebep olabileceğinden habersiz bir şekilde onu saklamaktadır. Günün birinde ortaya çıkan büyücü Gandalf yaşanabilecek olayları Frodo’ya anlatır ve yüzüğün yok edilmesi gerektiğini söyler. Frodo büyücünün anlatmış olduğu olayla karşısında dehşete kapılmıştı. Yüzükten ve yüzük nedeniyle oluşabilecek savaşlardan kurtulabilmenin tek yolu ise yüzüğün yok edilmesidir. Sauron gücünü yeniden toplamaya çalışmaktadır. Engellenebilmesi için yüzüğün onun eline geçmemesi gerekir.

Yüzün yok edilebilmesi için tek yer Mordor olduğundan zorlu bir yolculuğa çıkmak zorunda kalırlar. Bu yolculuğa çıkmak için kendini feda edecek olan savaşçılardan bir grup oluştururlar. Uzun ve zorlu bir yolculuk başlamıştır. Bu yolculukta Frodo'ya en yakın arkadaşı eşlik etmektedir.
Orada dünyanın kaderi artık bu ekibin elindedir. Mordor’a ulaşmaları ve ellerinde bulunan yüzü yok etmeleri gerekmektedir. Yolculuk sırasında pek çok farklı zorluk ile karşı karşıya kalacaklardır. Her durumda özellikle savaşçılar yollarına devam edebilmeleri için karşılarına çıkan zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalmaktadır.

Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği HD İndir

Yüzüğün yok edilmesi ve aynı durumda bu yolculuk sırasında kötülerin eline geçmemesi gerekmektedir. Gandalf bu yolculukta ekibe yardımcı olmaktadır. Karşılaşmış oldukları zorluklar karşısında zaman zaman ümitsizliğe kapı alacaklardır. Frodo elinde tuttuğu yüzüğün gücünü zamanla anlayacaktır. Yüzüne karşı koyamaması farklı sorunların yaşanmasına neden olacaktır.

Frodo yüzük karşısında özellikle arkadaşlarıyla karşı karşıya gelmekten çekinmediği zamanlar olacaktır. Her türlü zorluğa karşı göğüs gererek yollarına devam eden ekip yüzüğü yok edebilmek için onu ele geçirmek isteyenlere karşı mücadeleye ara vermeden devam etmektedir. Filmi merak edenler yüzüklerin efendisi yüzük kardeşliği hd indir seçeneği ile filmi yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirler.

Filmin Ekran Görüntüleri


Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netYüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netYüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

 1. zamorano
  • +1
  Bence serinin tüm filmleri yüklenmeli. Ben son yapılan üçlemeden sonra ilk yapılanları izledim. Film sırasına göre doğru sıralama ile yani :) Gerçekten ayrı bir dünya evde büyük ekranda açıp kesmeden izlenecek bir film serisi.
 2. Gokay
  • 0
  filmi kesinlikle indirip izleyin

Türkçe Dublaj Filmler