Filmler
Film indir TR
» » Başlangıç - Inception Türkçe Dublaj

Başlangıç - Inception Türkçe Dublaj

Başlangıç - Inception Türkçe Dublaj Türkçe Dublaj
  • Yönetmen: Christopher Nolan
  • Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Ken Watanabe, Dileep Rao
  • Senaryo: Christopher Nolan
  • Eklenme Tarihi: 23-01-2018
  • Yorumlar : 0
  • Gösterim : 7 220
1,666,322 10 8,8 1,666,322
2h 28min

"Başlangıç Filmi - Inception Türkçe Dublaj HD indir 720p - 1080p izle" filmi başkalarının rüyasının içerisine girerek fikir hırsızlığı yapan Cobb ve arkadaşlarının hikayesini anlatıyor. Film Cobb insanların rüyalarına girerek müşterilerinin isteklerini yerine getirmelerini sağlamaktadır. Uyutma görevini ve mimarlık işini yapan arkadaşları ile Cubb uluslararası bir şekilde zengin müşterilerine hizmet vermektedir. Conn kimin rüyasına giriyorsa rüya kişinin kalıbını almaktadır. Cobb ünlü bir iş adamının rüyasına girecektir. İşadamı devamlı olarak telefon görüşmeleri gerçekleştiren ve seyahatlere çıkan bir insandır.

Rüyası da hemen bu duruma göre şekil almaktadır. Etrafı korumalar, güvenlik ağları kaplamaktadır. Ne yapılırsa yapılsın bu durumdan kurtulamamaktadır. Rüyasına girilen kişi takıntılı biri olması durumunda rüya da garip şekiller ortaya çıkmaktadır. Eski karısını unutamadığı için, rüyaya girme nedeni ne olursa olsun bu, durum kısa sürede su yüzüne çıkmaktadır. Rüya içerisinde yapmış olduğu her şey, girdiği her yerde karısının farklı duygusal şekilleri ile karşılaşmaktadır. Cobb’un ve arkadaşlarının işlerini yoluna koyana kadar rüyada hiçbir şekilde düşmemeleri ve işlerini bitirdiklerinde de bir şekilde düşerek uyanmaları gerekmektedir.

Dom Cobb yetenekli bir hırsız olarak bilinmektedir. Uzmanlık alanı ise zihnin en savunmasız olduğu bulunduğu an olan rüya görme sırasında, bilinçaltının derinliklerine girerek burada yer alan değerli sırları çıkarmaktadır. Cobb’un bu özel mahareti, kendisini kurumsal casusluk konusunda tehlikeli biri haline getirmiştir. Fakat bu durum onu uluslararası bir kaçak olmasına neden olmuş ve sevdiği her şeye mal olmasını sağlamıştır. Cobb’a içerisinde yer aldığı durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulacaktır. Ona hayatını tamamen geri verebilecek son bir iş teklifi yapılmaktadır. Mükemmel soygunu gerçekleştirmek yerine, Cobb ve takımında yer alan profesyoneller bu sefer işin tam tersini yapmak zorundadır.

Bu sefer görevleri ise fikirleri çalmak değil onu kişinin zihnine yerleştirmek olacaktır. Eğer başarmaları durumunda özgürlüğüne kavuşacaktır. Fakat ne dikkatli bir şekilde yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı tutacaktır. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşman olarak bulunmaktadır. Sizde Başlangıç Türkçe dublaj indirmek için internet adresimizi hemen kullanabilirsiniz.

Filmin Ekran Görüntüleri


Başlangıç
Filmleri VIP Kalitesi ile Hızlı İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Başlangıç / 1080p / DuaL / TR - ENG turbobit.netBaşlangıç / 720p / DuaL / TR - ENG turbobit.netBaşlangıç / BRRip / Türkçe Dublaj turbobit.net
Filmin Fragmanı

yorum yaz

Türkçe Dublaj Filmler